Emaus Yacht

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Emaus, oferowane bezpośrednio przez

Hammak

Kraków, Zwierzyniec, ul. Emaus

Ceny od: 18 799 zł/m2
Emaus Yacht

12 zdjęć

Emaus Yacht
Emaus Yacht
Emaus Yacht
Emaus Yacht
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

69 - 106/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (3)

od 18 799 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Kraków Bronowice - 1882 m

Przystanek Tramwajowy - 999 m

Przystanek Autobusowy - 371 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 7 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 13 sklepów, 15 obiektów sportowych, 3 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Apartamenty będą oddawane w stanie deweloperskim, obejmującym: - wykonanie instalacji chłodzenia opartej o system wody lodowej - ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki - wentylację wyciągową mechaniczną - system zarządzania ciepłem - kontraktony w oknach - instalację videodomofonową - okna aluminiowe trzyszybowe - wylewki - tynki gipsowe - biały montaż elektryczny - duże przeszklenia, gwarantujące doskonałe nasłonecznienie mieszkań

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia

Komórki lokatorskie:

posiada: Do każdego miejsca postojowego przynależy komórka lokatorska

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : miejsca postojowe pojedyncze i podwójne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 69 do 106 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 1 349 000 do 2 299 000 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 18 799 do 19 127 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Emaus Yacht logo

Inwestycja deweloperska „Emaus Yacht”, realizowana przez dewelopera Hammak stanowi czterokondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny, składający się z dziewiętnastu nowoczesnych i komfortowych apartamentów wraz przynależnymi do nich miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi usytuowanymi w podziemnym garażu oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Sam budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa - Zwierzyniec, znajdującej się pomiędzy Starym Miastem, a Wolą Justowską, tj. zaledwie 900m od krakowskich Błoń, stanowiących „zielone płuca Krakowa”.

Inwestycja wyróżnia się nietuzinkową bryłą budynku, jak również przemyślanym i funkcjonalnym projektem, łączącym w sobie wysoką jakość oraz standard wykonania, ponadczasową architektoniczną formę, jak również prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. W naszej ofercie posiadamy dziewiętnaście wyjątkowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej (od 36 m2 do 210 m2), do których przynależeć będą ogrody (przypisane do lokali na parterze), balkony/loggie (przypisane do lokali znajdujących się na I-III piętrze) i tarasy zlokalizowane na dachu budynku (przypisane do lokali na III piętrze).

Wszystko powyższe sprawia, że „Emaus Yacht” jest idealną propozycją nawet dla najbardziej wymagającego Klienta, ceniącego nie tylko bliskość natury, ale przede wszystkim nowoczesny design oraz komfort mieszkania w samym centrum Krakowa.

Inwestycja Emaus Yacht znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Emaus (3.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Hammak.

Inwestycja Emaus Yacht została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Emaus Yacht w sprzedaży są 3 nowe mieszkania o powierzchni od 69 do 106 metrów kwadratowych , w cenie od 18 799 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Hammak przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do każdego miejsca postojowego przynależy komórka lokatorska.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Emaus Yacht?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Emaus Yacht mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1882 metrów od inwestycji Emaus Yacht znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Emaus Yacht znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Yacht znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SWFiS AGH w odległości 739 m, Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 787 m, SWFiS UJ w odległości 803 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Emaus Yacht jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Genesis w odległości 385 m, Gabinet stomatologiczny - Kalukin w odległości 389 m, Szpital ortopedyczny "Ortopedicum" w odległości 704 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Emaus Yacht składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 529 m znajduje się Żabka, w odległości 559 m znajduje się Lewiatan, w odległości 631 m znajduje się O!.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Yacht w odległości 643 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 697 m znajduje się Wola Sport Paradise, w odległości 750 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.05.2022
Data aktualizacji: 17.01.2024
Emaus Yacht logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Ślusarska 6/9 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 09:00 - 19:00
  • Wtorek: 09:00 - 19:00
  • Środa: 09:00 - 19:00
  • Czwartek: 09:00 - 19:00
  • Piątek: 09:00 - 19:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: