Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Emaus Yacht

12 zdjęć

Emaus Yacht
Emaus Yacht
Emaus Yacht
Emaus Yacht

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Apartamenty będą oddawane w stanie deweloperskim, obejmującym: - wykonanie instalacji chłodzenia opartej o system wody lodowej - ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki - wentylację wyciągową mechaniczną - system zarządzania ciepłem - kontraktony w oknach - instalację videodomofonową - okna aluminiowe trzyszybowe - wylewki - tynki gipsowe - biały montaż elektryczny - duże przeszklenia, gwarantujące doskonałe nasłonecznienie mieszkań

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Do każdego miejsca postojowego przynależy komórka lokatorska

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : miejsca postojowe pojedyncze i podwójne.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Emaus Yacht logo

Inwestycja deweloperska „Emaus Yacht”, realizowana przez dewelopera Hammak stanowi czterokondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny, składający się z dziewiętnastu nowoczesnych i komfortowych apartamentów wraz przynależnymi do nich miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi usytuowanymi w podziemnym garażu oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Sam budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa - Zwierzyniec, znajdującej się pomiędzy Starym Miastem, a Wolą Justowską, tj. zaledwie 900m od krakowskich Błoń, stanowiących „zielone płuca Krakowa”.

Inwestycja wyróżnia się nietuzinkową bryłą budynku, jak również przemyślanym i funkcjonalnym projektem, łączącym w sobie wysoką jakość oraz standard wykonania, ponadczasową architektoniczną formę, jak również prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. W naszej ofercie posiadamy dziewiętnaście wyjątkowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej (od 36 m2 do 210 m2), do których przynależeć będą ogrody (przypisane do lokali na parterze), balkony/loggie (przypisane do lokali znajdujących się na I-III piętrze) i tarasy zlokalizowane na dachu budynku (przypisane do lokali na III piętrze).

Wszystko powyższe sprawia, że „Emaus Yacht” jest idealną propozycją nawet dla najbardziej wymagającego Klienta, ceniącego nie tylko bliskość natury, ale przede wszystkim nowoczesny design oraz komfort mieszkania w samym centrum Krakowa.

Inwestycja Emaus Yacht znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Emaus (3.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Hammak.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Emaus Yacht nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hammak przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do każdego miejsca postojowego przynależy komórka lokatorska.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Emaus Yacht?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Emaus Yacht mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Emaus Yacht znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelnica 74.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Emaus Yacht znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Emaus Yacht znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 76 im. Św.Jadwigi Królowej Polski w Krakowie w odległości 200 m, Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori w Krakowie w odległości 340 m.

Data publikacji: 16.05.2022
Data aktualizacji: 28.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zwierzyńcu

Oferty na Zwierzyńcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: