Hamernia 29

- Mieszkania gotowe do odbioru

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHamernia Invest Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Hamernia 29 dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
29H/2
2
44,93 m²
2
29D/2
2
44,93 m²
2
29G/2
4
76,08 m²
1
29J/1
6
110,05 m²
Parter
29H/1
6
110,05 m²
Parter
29E/1
6
110,05 m²
Parter
29D/1
6
110,05 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja została oddana do użytkowania, a mieszkania są gotowe do odbioru.HAMERNIA.29 to nowa inwestycja zlokalizowana na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic, w zielonym otoczeniu, w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy jednorodzinnej. W ramach projektu powstanie dziesięć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w których zaprojektowano w sumie 20 mieszkań. Projekt realizowany będzie dwuetapowo.Inwestycja położona jest w spokojnej i malowniczej okolicy, którą wyróżnia bliskość znaczącej wielkości obszarów zielonych stanowiących tereny rekreacyjne Krakowa, z dominantą w postaci Kopca Kościuszki. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest także bliskość naturalnych terenów nad Rudawą i Krakowskich Błoń, idealnie nadających się na długie spacery, czy wycieczki rowerowe.Inwestycja została starannie przemyślana oraz zaprojektowana także z myślą o rozwijaniu właściwych relacji sąsiedzkich, czemu ma służyć dobrze zaprojektowany podział na strefy wspólne i prywatne, a także przystępna skala całego założenia. Centralnie usytuowane dojście wraz z dojazdem przenikającym uporządkowany naprzemienny układ zabudowy uzupełniony zakomponowaną zielenią, tworzy niewielkie prywatne wnętrza krajobrazowe w postaci wydzielonych przydomowych ogrodów o powierzchni 130 m² do ponad 300 m². Dopełnieniem wspomnianego układu jest dodatkowa wewnętrzna przestrzeń rekreacyjna – zielony skwer z wydzielonym dojściem, do użytku przed wszystkich mieszkańców.Budynki mieszkalne zostały zaprojektowane jako współczesne z odwołaniem do tradycji w postaci formy – prostej, nakrytej dwuspadowym dachem oraz materiałów – ściany szczytowe budynków zostały wykończone ciemnoczerwonym klinkierem. Charakterystycznym elementem jest zdecydowanie nadwieszony okap zapewniający ochronę balkonów oraz całych elewacji przed wpływem warunków atmosferycznych. Elewacje podłużne budynków zostały wyposażone w duże przeszklenia zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz i płynne przejścia do dużych prywatnych ogrodów.Budynki są niepodpiwniczone i posiadają trzy kondygnacje nadziemne, w których zlokalizowano dwa mieszkania 0d 44m2 do 110m2, w zależności od segmentu. Dodatkowo, w kondygnacji parteru zaprojektowano jednostanowiskowy garaż dla samochodu osobowego. Na zewnątrz znajdować się będą także wydzielone naziemne miejsca postojowe.Cena garażu: 35 000 zł.

Inwestycja Hamernia 29 znajduje się na Bronowicach, ul. Hamernia 29 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Hamernia Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Hamernia 29 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Hamernia 29 pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 45 do 110 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 m2 (1 mieszkanie)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 110 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hamernia Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 15000.
  • miejsca postojowe podziemne: na każde mieszkanie przypada garaż (wbudowany w bryłę budynku).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 45 do 110 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Hamernia 29

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 650 metrów od inwestycji Hamernia 29 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Armii Krajowej.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Hamernia 29 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha TUP-TUP w odległości 300m, Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 650m, Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się PABIMED S.C. NZOZ, w odległości 900 m znajduje się DOMAGAŁA-BALICKA DAGMARA, BALICKI KAZIMIERZ. APTEKA PRYWATNA S.C., w odległości 1050 m znajduje się MEDICALL S.C. DAJDA U.J., PAWLIK B.K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Pizzeria Etna, w odległości 550 m znajduje się Restauracja Hotelu Leopolis, w odległości 750 m znajduje się Gospoda na Woli.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA, w odległości 650 m znajduje się Wola Sport Paradise, w odległości 850 m znajduje się Fitness Kraków Platinium.

Data publikacji: 28.06.2018

Data aktualizacji: 28.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie