Dębskiego 125

LOKALE UŻYTKOWE

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Orion Investment S.A.

Ceny od: 5 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Dębskiego 125 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
4U DĘBSKIEGO 125
101 m²
2
555 500 zł5 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Dębskiego 125

LOKALE USŁUGOWE położone w południowej części Krakowa, zlokalizowane w atrakcyjnej i ciągle rozwijającej się dzielnicy Krakowa – Podgórze - ul. Macieja Dębskiego. Docelowo powstanie ok.: 800 mieszkań w tej okolicy.Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 620 m2 oraz dodatkowo 150 m2 tarasu.Wielofunkcyjny nowoczesny obiekt usługowy zlokalizowany na nowo wybudowanym osiedlu mieszkaniowym.Powierzchnie do sprzedaży:142,89m2 I piętro, cena zakupu: 857 340 zł, cena najmu: 50zł/m2124,28m2 II piętro plus taras, cena zakupu: 683 540 zł, cena najmu: 50zł/m2zewnętrzne miejsca postojowe, klimatyzacja, witryna, winda.Budynek stanowi dobre zaplecze dla takich działalności jak :przedszkole, klub malucha, żłobek, przychodnia, gabinety medyczne, dydaktyka czy biuraZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WIRTUALNEGO SPACERU PO NASZYM OSIEDLU:https://rynekpierwotny.pl/oferty/grupa-orion-investment-sa/trzy-ogrody-krakow-swoszowice-3413/wirtualny-spacer/ZAPRASZAMY DO BIURA SPRZEDAŻY12 357 77 78GRUPA ORION INVESTMENT SA

Inwestycja Dębskiego 125 znajduje się w Swoszowicach , ul. Dębskiego 125 (8.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Orion Investment S.A..

Inwestycja Dębskiego 125 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 3 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Dębskiego 125 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Grupa Orion Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:null inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
murowana
Dach
dachówka ceramiczna
Elewacja
akrylowa
Stolarka okienna
plastikowa
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Balkony
taras II piętro
Posadzka
betonowa
Ściany
gładź gipsowa
Parapety zewnętrzne
tak
Parapety wewnętrzne
nie
Instalacje
tak
Ogrzewanie
tak
Wentylacja
tak
Wyposażenie łazienki
nie
Wyposażenie kuchni
nie
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: informacje u dewelopera.
Udogodnienia: klimatyzacja, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 101 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 555 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 000 do 7 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:7 dni bezpłatnie.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dębskiego 125

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Krakowa, w obrębie ulic Taklińskiego i Dębskiego. Składa się z domów wielorodzinnych wraz z drogą dojazdową, parkingiem, budynkiem usługowym oraz placem zabaw . Teren rozwojowy, docelowo powstanie ok.: 800 nowych mieszkań na tym terenie.

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębskiego 125 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Dębskiego 125 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Taklińskiego N/Ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębskiego 125 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Fair Play Viki w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębskiego 125 w odległości 280 m znajduje się The Little Gym.

Data publikacji: 26.01.2016

Data aktualizacji: 23.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie