Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

W Parku Lotników

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lema, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Matejek

Kraków, Czyżyny, ul. Lema 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 527 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

W Parku LotnikówW Parku Lotników

5 zdjęć

W Parku Lotników
W Parku Lotników
W Parku Lotników
W Parku Lotników

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena miejsca postojowego w garażu: 30.000 - 50.000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty w Parku Lotników to nowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Stanisława Lema tuż przy Parku Lotników Polskich w Krakowie. Okolica budynków to idealne połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość miasta i terenów zielonych zarazem. Położenie inwestycji gwarantuje doskonały dostęp terenów rekreacyjnych o wysokich walorach przyrodniczych. Inwestycja w szczególności polecana jest wszystkim, którzy cenią sobie możliwość obcowania z przyrodą, wzmacniania więzi rodzinnych i rekreację na świeżym powietrzu.

Do każdego z apartamentów przynależy balkon lub przydomowy ogród. Dla wygody przyszłych mieszkańców w kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca postojowe, komórki lokatorskie i garaże rowerowe.

To idealna propozycja dla osób, które szukają kompromisu między tętniącym życiem miastem a cichą, spokojną i zieloną okolicą. Nasza inwestycja jest przemyślana tak, by każdy znalazł lokum swoich marzeń.

Inwestycja W Parku Lotników znajduje się na Czyżynach, ul. Lema 5 (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Matejek.

Inwestycja W Parku Lotników została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji W Parku Lotników nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Matejek przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji W Parku Lotników?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji W Parku Lotników mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 124 metrów od inwestycji W Parku Lotników znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - TAURON Arena Kraków Wieczysta 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji W Parku Lotników znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji W Parku Lotników znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Muszelka w odległości 247 m, Żłobek Montessori Raj Maluszka w odległości 303 m, Zespół Szkół Nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie w odległości 317 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji W Parku Lotników jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Nowe Dąbie w odległości 205 m, Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk w odległości 242 m, Zdrovotnia w odległości 279 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji W Parku Lotników składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 126 m znajduje się Żabka, w odległości 213 m znajduje się Piekarnia – cukiernia „Złoty kłos”, w odległości 256 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji W Parku Lotników w odległości 183 m znajduje się Pumptrack, w odległości 219 m znajduje się Pumptrack, w odległości 236 m znajduje się Pumptrack.

Data aktualizacji: 26.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023