Słoneczna Macedonia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Macedońska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Deweloperska START

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Macedońska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczna Macedonia

6 zdjęć

Słoneczna Macedonia
Słoneczna Macedonia
Słoneczna Macedonia
Słoneczna Macedonia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 251 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Słoneczna Macedonia to kameralny pięciopiętrowy budynek o eleganckiej formie architektonicznej, komponującej się z otoczeniem, nawiązującej kształtem oraz gabarytem do budynków znajdujących się przy ul. Macedońskiej w sąsiedztwie której znajduje się głównie niska i średniowysoka zabudowa wielorodzinna.

To miejsce idealne dla osób poszukujących mieszkania w lokalizacji dobrze skomunikowanej dającej możliwość szybkiego i łatwego dotarcia do wielu atrakcji w mieście, a jednocześnie w miejscu cichym i niezwykle malowniczym. Okolica wokół inwestycji swoim ukształtowaniem zapewnia komfort i tworzy atmosferę spokoju, a dzięki dużej ilości terenów zielonych sprzyja wypoczynkowi.

To doskonała oferta dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych czy singli.

Inwestycja Słoneczna Macedonia znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Macedońska (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Deweloperska START.

Inwestycja Słoneczna Macedonia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Macedonia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Deweloperska START przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczna Macedonia?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Macedonia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1360 metrów od inwestycji Słoneczna Macedonia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Płaszów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczna Macedonia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Macedonia znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 300 m, Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w odległości 320 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczna Macedonia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia SJM w odległości 660 m, Klinika uśmiechu w odległości 750 m, Przychodnia NZOZ Kraków-Południe w odległości 810 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Macedonia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 330 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Macedonia w odległości 370 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.11.2020
Data aktualizacji: 03.10.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: