Osiedle Familia

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa CTE

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Potokowa Residence(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Potokowa 39-45 (8.9 km od centrum Wrocławia)
  Potokowa Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 138 - 139 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest

Opis Inwestycji

Osiedle Familia jest położone zachodniej części Wrocławia w obrębie ulic Łomżyńskiej, Ciechanowskiej, Nałęczowskiej i Radzyńskiej.Projekt obejmuje budowę domów w zabudowie bliźniaczej wraz drogami wewnętrznymi, placem zabaw, zewnętrzną siłownią.Planując inwestycję postawiliśmy na:- Dostępność. Dom na naszym osiedlu kupisz już za 464 tys. zł brutto!- Tradycyjną technologię i sprawdzone materiały. Budujemy w technologii tradycyjnej stosując materiały budowlane uznanych isprawdzonych producentów.- Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Większa część osiedla ma charakter zamknięty. W ramach zagospodarowania terenupowstaną w pełni wykończone drogi wewnętrzne.- Rodzinny charakter: w ramach osiedla powstanie przyjazny maluchom plac zabaw a także zewnętrzna siłownia. Ruch samochodowywewnątrz osiedla będzie mocna uspokojony również ze względu na zamknięty charakter osiedla.Realizacja będzie przebiegać kilkuetapowo.

Inwestycja Osiedle Familia znajduje się na Maślicach, ul. Brodzka (9.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Grupa CTE.

Inwestycja Osiedle Familia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych domów w tym 66 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Familia pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 100 do 150 metrów kwadratowych w cenie od 384 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa CTE przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 144 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Familia

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Familia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Familia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kozia.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Familia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Hermes, w odległości 470 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 530 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Familia w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.04.2016

Data aktualizacji: 26.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie