Enklawa Pienista

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Pienista, oferowane bezpośrednio przez

Golden Lion Development

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Enklawa Pienista

4 zdjęcia

Enklawa Pienista
Enklawa Pienista
Enklawa Pienista
Enklawa Pienista

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : (74) zadaszone - 36000 zł; zadaszone elektryczne - 40000 zł; niezadaszone na terenie zamkniętym - 27000 zł.; miejsca parkingowe z blokadą na terenie półotwartym - 23 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

ENKLAWA PIENISTA – ZIELONA PRZYSTAŃ NA MAPIE ŁODZI

Inwestycja Enklawa Pienista powstaje z myślą o osobach stawiających na komfort, jakość życia oraz spokój, jaki daje obcowanie z przyrodą.

Tylko u nas znajdziesz wyjątkowe atrakcje w postaci klubu mieszkańca z play-roomem, bawialnią, „kawiarnią” i letnim ogródkiem, czy plenerowej strefy relaksu zlokalizowanej w otoczeniu drzew.

Enklawa Pienista, to dwa kameralne, 4-piętrowe budynki wielorodzinne, które powstają przy ul. Pienistej 80, na osiedlu Lublinek-Pienista.

Inwestycja powstaje w otoczeniu nowej zabudowy, na dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które zapewnia dostęp do licznych terenów zielonych, takich jak lasy oraz Uroczysko Lublinek, jednocześnie dając możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.

Każdy z budynków składa się z 37 mieszkań, o powierzchniach od 53 do 90 m2, gdzie w części parterowej mieszkania są wyposażone w duże ogródki, a na wyższych kondygnacjach przestronne, elegancko wykończone balkony.

Oto Twoje korzyści:

- dopracowane i dopasowane układy mieszkań (możliwość przestawiania ścianek, łączenia mieszkań)

- podwyższony standard deweloperski – parapety z konglomeratu marmurowego, łazienki przygotowane pod montaż odpływu liniowego, markowy osprzęt elektryczny i grzewczy, eleganckie wykończenie balkonów, 3-szybowe okna, szklane balustrady

- wyjątkowe klatki schodowe – designerskie tapety i grafiki, bookcrossing, stylowe oświetlenie

- obcowanie z przyrodą – duża ilość nasadzeń i kwiatów wewnątrz osiedla, efektowne drzewa, a także widok na pobliski las

- bezpieczeństwo i wygoda - zamknięty teren osiedla, pomieszczenia gospodarcze na każdej kondygnacji, cichobieżne windy, siłownia zewnętrzna w sąsiedztwie inwestycji

- tereny rekreacyjne w pobliżu – m.in. piękne Uroczysko Lublinek, czy dostępny spacerem Las Lublinek, szybki dojazd do Parku Zdrowie

- świetna lokalizacja – pełna infrastruktura miejska wokół, autobus, szkoły i przedszkola, szybki dojazd do Centrum, połączenie kolejowe z przystanku Łódź Retkinia, połączenia lotnicze z lotniska Lublinek, a w niedalekiej przyszłości łatwy wyjazd na obwodnicę Łodzi S14 poprzez węzeł Retkinia

Co jeszcze znajdziesz w Enklawie?

- Klub Mieszkańca - klub do wyłącznego użytku mieszkańców, a w nim bawialnia dla najmłodszych, game room wyposażony w TV i konsolę do gier, aneks kawiarniany z ekspresem do kawy oraz letni ogródek z leżakami i stolikami

- Plenerowa Strefa Relaksu – wśród drzew wydzielona strefa wyposażona w leżaki, hamaki, ławeczki, badminton itp.

- Rowerownia + Stacja Naprawy i Konserwacji Rowerów

- Paczkomat

- Osiedlowy Plac Zabaw

- Book-crossing – miejsce do wymiany książek między mieszkańcami

- Osiedlowy wózek do transportu zakupów + torby bumerangi

- Rowery społecznościowe

- Indywidualne miejsca parkingowe z ładowarkami do aut elektrycznych

Po więcej szczegółów na temat inwestycji, aktualnych mieszkań i promocji zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

Inwestycja Enklawa Pienista znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Pienista 80 (4.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Pienista nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Golden Lion Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Pienista?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Pienista mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 770 metrów od inwestycji Enklawa Pienista znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Pienista znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Pienista znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Kalimba w odległości 910 m, Przedszkole Miejskie nr 154 w odległości 940 m, przedszkole w odległości 980 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Enklawa Pienista jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twoi Dentyści w odległości 940 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Pienista składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Stokrotka Market, w odległości 660 m znajduje się Pamso.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Pienista w odległości 20 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.06.2022
Data aktualizacji: 17.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: