Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Groen Konstancin etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Botaniczna, oferowane bezpośrednio przez

Groen Konstancin I Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, ul. Botaniczna

Groen Konstancin etap IIIGroen Konstancin etap III

11 zdjęć

Groen Konstancin etap III
Groen Konstancin etap III
Groen Konstancin etap III
Groen Konstancin etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2026

Powierzchnie

113 - 142/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

13

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 637 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 4 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 5 sklepów, 17 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2026 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 273 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 9 domów bliźniaków, 16 domów szeregowych

Powierzchnie domów:

od 113 do 142 m²

Powierzchnie działek:

od 183 do 646 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

6 rat zgodnie z postępem budowy

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Groen to wyjątkowe osiedle domów w Konstancinie-Jeziornie, usytuowane przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie. Nowoczesna i uporządkowana architektura, otoczenie uzdrowiska i rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego – a także bliskość Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej i pełnej zieleni lokalizacji.

Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco tworzą budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej i szeregowej. Trzeci etap obejmuje 26 lokali położonych we wschodniej części inwestycji. Zaplanowana architektura domów odznacza się dbałością o detal, ponadczasową elegancją, wysoką klasą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem. Zamysłem projektantów było stworzenie funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni, którą przyszli mieszkańcy będą przez wiele lat nazywać swoim domem.

Kameralne budynki o powierzchni użytkowej od 113,4 – 141,9 m2 zaprojektowano na prostokątnych rzutach. Wszystkie domy posiadają spadziste dachy w odcieniu grafitowym oraz duże okna. Jasne elewacje przełamano detalami w postaci okładzin w różnych odcieniach oraz paneli wykonanych na wzór naturalnego drewna. Wejścia do domów zaznacza zadaszona strefa ozdobiona pionowymi żaluzjami i miejscem na rośliny. Wszystkie domy posiadają miejsca postojowe zlokalizowane na podjeździe, a domy typu B2 dodatkowo mają garaż jednostanowiskowy zaprojektowany w bryle budynku. Ciepło w domu zapewni indywidualny, wielofunkcyjny piec gazowy oraz ogrzewanie podłogowe na parterze i na piętrze. Wnętrza domów są przestronne: prawie 3-metrowa wysokość kondygnacji parteru i piętra pozwalają poczuć przestrzeń. Dodatkowym atutem są prywatne ogródki o zróżnicowanych powierzchniach. Ponadto domy przystosowano do montażu paneli fotowoltaicznych oraz ładowarek samochodów elektrycznych. W obu przypadkach udostępniony jest wypust elektryczny umożliwiający łatwe podłączenie do źródła zasilania.

Otoczenie:

Blisko Warszawy, szybko i wygodnie

Położenie osiedla między ulicami Wczasową i Warszawską, tuż przy granicy administracyjnej Warszawy, pozwala sprawnie dotrzeć do południowych dzielnic stolicy i ścisłego centrum. Dużym atutem jest fakt, że tylko 10 minut zajmuje dojazd autobusem do najbliższej stacji metra, Kabaty. Aby znaleźć się na lotnisku im. Fryderyka Chopina, wystarczy mniej niż półgodzinna podróż autem. Ukończony nowy odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy S2, z węzłem oddalonym o 4 km, pozwala na szybką komunikację w obrębie Warszawy oraz umożliwia sprawny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach.

W sprzyjającym otoczeniu

Wygoda na co dzień

W sąsiedztwie osiedla znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Na zakupy dojdziesz spacerem do pobliskiego marketu Carrefour BIO, a nieco dalej położona jest także Biedronka, Auchan i stylowe centrum handlowe Stara Papiernia. W postindustrialnych zabudowaniach oprócz licznych sklepów znajdują się kawiarnie, restauracje i miejsca, gdzie można zadbać o urodę. Aktywni i dbający o formę mogą skorzystać z pobliskich klubów fitness. Okoliczna oferta edukacyjna również jest bogata. W odległości kilkuset metrów znajduje się kilka przedszkoli oraz prestiżowa American School of Warsaw, a 2 km od osiedla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Bielawskiej i Zespół Szkolny z Przedszkolem przy ul. Przyczółkowej 27.

Inwestycja Groen Konstancin etap III znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Botaniczna (0.1 km od Warszawy), jest realizowana przez Groen Konstancin I Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Groen Konstancin etap III w sprzedaży jest 25 nowych domów o powierzchni od 113 do 142 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Groen Konstancin I Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Groen Konstancin etap III?

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Groen Konstancin etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 637 metrów od inwestycji Groen Konstancin etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wczasowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Groen Konstancin etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Groen Konstancin etap III znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: American School of Warsaw w odległości 474 m, szkoła w odległości 498 m, Akademia Pana Adama w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Groen Konstancin etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna w odległości 504 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Groen Konstancin etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 134 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 574 m znajduje się Auchan, w odległości 637 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Groen Konstancin etap III w odległości 398 m znajduje się boisko / kort, w odległości 484 m znajduje się boisko / kort, w odległości 586 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 19.04.2024
Data aktualizacji: 06.05.2024
Groen Konstancin I Sp. z o.o. logo

Groen Konstancin I Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Warszawska, Konstancin-Jeziorna wjazd od ul. Warszawskiej 171 (przy Carrefour)

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Wtorek: 13:00 - 19:00
 • Środa: 11:00 - 17:00
 • Czwartek: 13:00 - 19:00
 • Piątek: 09:00 - 15:00
 • Sobota: 09:00 - 13:00

po wcześniejszym umówieniu spotkania

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023