Stachiewicza 28

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Gama-M Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1397 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kijowska street(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, al. Kijowska (2.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 362 brutto/m2
  Kijowska street
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 21 - 44 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Wschód Nieruchomości
 • Gnieźnieńska(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Gnieźnieńska 10 (3.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 400/m2
  Gnieźnieńska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 42 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Gnieźnieńska
 • Nowa 5 Dzielnica(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska/Racławicka (2.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 100/m2
  Nowa 5 Dzielnica
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 318
  Powierzchnia: 33 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Opis Inwestycji

Stachiewicza 28

Stachiewicza 28, to kameralna inwestycja na którą składa się 24 lokale. Budynek usytuowany jest na rogu ulic Stachiewicza i Chełmońskiego. Został elegancko i reprezentacyjnie wkomponowany w pierzeje tych ulic.Inwestycja stworzona została z myślą o osobach szukających nowego mieszkania dla siebie jak i dla tych, którzy chcieliby dobrze ulokować swoje fundusze.Lokale o powierzchni od 30 do 65 metrów kwadratowych mogą zostać zaaranżowane zarówno na apartamenty dla rodzin, jak i na funkcjonalne i kompaktowe mieszkania. Na parterze budynku będą znajdować się lokale usługowe, idealne uzupełniające potencjał budynku i ułatwiające dostęp do różnych usług dla mieszkańców.Zgodnie z najnowszymi standardami w budynku zainstalowana zostanie cichobieżna, nowoczesna winda. Dla wygody mieszkańców w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym zaprojektowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Stachiewicza 28 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stachiewicza 28 (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Gama-M Sp. z o.o..

Inwestycja Stachiewicza 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Stachiewicza 28 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gama-M Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Stachiewicza 28

Dodatkowym atutem lokalizacji jest duża ilość terenów zielonych, która zapewni spokojne miejsce do relaksu. Zaledwie 10 min. zajmuje dojazd do centrum Krakowa (ok. 5 km). Osiedle posiada bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej MPK Kraków. Nieopodal znajduję się przystanek Łobzów (400 m piechotą, 4 min) miejskiej linii kolejowej, dzięki której możemy się dostać wygodnie do innych dzielnic ale co najważniejsze na dworzec i Rynek a niebawem na Kazimierz.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 50 metrów od inwestycji Stachiewicza 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stachiewicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stachiewicza 28 znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 w odległości 50m, Samorządowe Przedszkole Nr 121 w odległości 200m, Samorządowe Przedszkole nr 118 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się ROSA STANISŁAWA. APTEKA PRYWATNA, w odległości 300 m znajduje się MANDECKA JOLANTA, MGR FARM. APTEKA, w odległości 350 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się QQ, w odległości 500 m znajduje się KLUB KULTURY "PALETA", w odległości 600 m znajduje się Artefe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona, w odległości 1250 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1800 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 13.07.2017

Data aktualizacji: 29.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie