Bieżanowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bieżanowska, oferowane bezpośrednio przez Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 54

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 868 ofert w najbliższej okolicy!

Bieżanowska

4 zdjęcia

Bieżanowska
Bieżanowska
Bieżanowska
Bieżanowska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Bieżanowska 54 to kameralna inwestycja na południu Krakowa w dzielnicy Podgórze.

Takie położenie gwarantuje mieszkańcom dogodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską do wszystkich najważniejszych punktów miasta. Zaciszne i pełne zieleni miejsce w spokojnym sąsiedztwie budynków jedno i wielorodzinnych zapewni przyjemne i komfortowe warunki do życia. W najbliższej okolicy znajdują się wszelkie udogodnienia i niezbędna infrastruktura.

W dwupiętrowym budynku powstanie jedynie 9 mieszkań, po trzy na każdej kondygnacji. Powierzchnie mieszkań są zróżnicowane: od dwupokojowego na metrażu 30 m2 do trzypokojowych o pow. 61 m2. Każde z mieszkań posiada balkon, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające ogródki.

Inwestycja Bieżanowska znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Bieżanowska 54 (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Gama-M Sp. z o.o.

Inwestycja Bieżanowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bieżanowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gama-M Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bieżanowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bieżanowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Bieżanowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prosta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bieżanowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bieżanowska znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 61 w odległości 100 m, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie w odległości 100 m, Samorządowe Przedszkole Nr 49 im. Wróbelka Elemelka w Krakowie w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bieżanowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Groszek, w odległości 330 m znajduje się Bazarek, w odległości 340 m znajduje się Chmura.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bieżanowska w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.03.2018
Data aktualizacji: 29.03.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: