Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dolna 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dolna, oferowane bezpośrednio przez

Frax-Bud Franciszek Drożdż

Kraków, Czyżyny, ul. Dolna 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 573 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dolna 2Dolna 2

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Dolna 2 logo

Dolna 2 – drugi etap inwestycji przy ul. Dolnej.

Jest to nowoczesny, kameralny budynek zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa- Czyżyny. Jest to miejsce znakomicie skomunikowane, nieopodal znajduje się przystanek tramwajowy oraz autobusowy, dodatkowo inwestycja położona jest w sąsiedztwie uczelni oraz korporacji.

Dolna 2 to trzypiętrowy budynek z garażem podziemnym. Do mieszkań na parterze przydzielone są ogródki, natomiast na piętrach przestronne balkony.

W naszej ofercie posiadamy mieszkania od 35 m2 w atrakcyjnej formie płatności 20/80.

Zakończenie inwestycji – grudzień 2020.

Inwestycja Dolna 2 znajduje się na Czyżynach, ul. Dolna 2 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Frax-Bud Franciszek Drożdż.

Inwestycja Dolna 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dolna 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Frax-Bud Franciszek Drożdż przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

3 min do przystanku tramwajowego i autobusowego

Sklepy wielkopowierzchniowe

AWF i Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej

Park Lotników Polskich

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dolna 2?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dolna 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 214 metrów od inwestycji Dolna 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stella-Sawickiego 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dolna 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dolna 2 znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Pod Magnolią w odległości 151 m, przedszkole w odległości 153 m, przedszkole w odległości 159 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dolna 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum profilaktyki stomatologicznej dla Dzieci i Młodzieży w odległości 616 m, Dental4you w odległości 620 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 699 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dolna 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 103 m znajduje się Żabka, w odległości 265 m znajduje się Domino, w odległości 277 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dolna 2 w odległości 112 m znajduje się boisko / kort, w odległości 258 m znajduje się boisko / kort, w odległości 259 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.10.2020
Data aktualizacji: 09.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023