Osiedle Bałtycka Etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFIB - J. Murawski Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Diamentowe(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 32 (18.8 km od Warszawy)
  Osiedle Diamentowe
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 46 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Bałtycka to atrakcyjny i wyjątkowy projekt zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Przyjazna przestrzeń miejska daje mieszkańcom łatwy dostęp zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i realizowanych terenów rekreacyjnych „Parku Piłsudskiego” położonego tuż przy osiedlu. W pierwszym etapie powstanie czteropiętrowy budynek z 60 mieszkaniami o powierzchniach od 35 m2 do 85 m2. W drugim etapie kolejne 63 mieszkania. Autorski projekt pracowni AMZ, stawia na funkcjonalne i nowoczesne mieszkania z dużymi oknami i obszernymi balkonami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, osiedle będzie zamknięte i monitorowane.

Inwestycja Osiedle Bałtycka Etap I znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bałtycka (18.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera FIB - J. Murawski Sp. j..

Inwestycja Osiedle Bałtycka Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FIB - J. Murawski Sp. j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Narutowicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 90 m, Publiczne Integracyjne Przedszkole Montessori Pięterko w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Tosi i Franka w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Społem, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się MarcPol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.04.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie