Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Bałtycka Etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bałtycka, oferowane bezpośrednio przez

FIB - Development Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bałtycka Etap IOsiedle Bałtycka Etap I

3 zdjęcia

Osiedle Bałtycka Etap I
Osiedle Bałtycka Etap I
Osiedle Bałtycka Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Bałtycka to atrakcyjny i wyjątkowy projekt zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Przyjazna przestrzeń miejska daje mieszkańcom łatwy dostęp zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i realizowanych terenów rekreacyjnych „Parku Piłsudskiego” położonego tuż przy osiedlu. W pierwszym etapie powstanie czteropiętrowy budynek z 60 mieszkaniami o powierzchniach od 35 m2 do 85 m2. W drugim etapie kolejne 63 mieszkania. Autorski projekt pracowni AMZ, stawia na funkcjonalne i nowoczesne mieszkania z dużymi oknami i obszernymi balkonami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, osiedle będzie zamknięte i monitorowane.

Inwestycja Osiedle Bałtycka Etap I znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bałtycka (18.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez FIB - Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Bałtycka Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FIB - Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I?

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 758 metrów od inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Tosi i Franka w odległości 207 m, przedszkole w odległości 212 m, Klub dziecięcy "Montini Mini" w odległości 343 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Primula Clinic w odległości 362 m, BART-DENT w odległości 590 m, NZOZ Lekarska Spółdzielnia Pracy MEDICA w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 334 m znajduje się Polski Sklep, w odległości 362 m znajduje się Biedronka, w odległości 418 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bałtycka Etap I w odległości 188 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 203 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.04.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023