Miernicza 26

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ferryman Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Miernicza 26 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3
3
64,37 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
4
3
64,27 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
7
3
64,24 m²
2
8
3
64,13 m²
2
9
3
57,91 m²
2

Opis Inwestycji

Inwestycja Miernicza 26 położona jest w spokojnej i cichej lokalizacji, w której dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niska zabudowa wielorodzinna. To wymarzone miejsce dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i pragnących zrelaksować się w sprzyjającym otoczeniu natury.Kameralny, nowoczesny budynek powstający przy ulicy Mierniczej 26 w Pruszkowie. Na trzech kondygnacjach rozmieszczonych jest 9 mieszkań.Precyzyjnie zaprojektowane mieszkania są łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. W ofercie dostępne są lokale dwu-, trzy- (z otwartą lub oddzielną kuchnią) i czteropokojowe o zróżnicowanych metrażach: od 47 do 78 mkw.Mieszkania będą posiadały instalację: centralnego ogrzewania, zasilanego z własnej kotłowni zlokalizowanej na poziomie parteru.Lokatorzy największego mieszkania, które znajduje się na parterze, będą mieli do dyspozycji aż 170-metrowy ogródek, natomiast mieszkańcy lokali na piętrach będą mogli cieszyć się słoneczną pogodą na balkonie o powierzchni 4,7 mkw.Na terenie Inwestycji zostanie wydzielona przestrzeń przed budynkiem na miejsca parkingowe. Dodatkowo do każdego mieszkania przydzielona zostanie komórka lokatorska. Na parterze, przy wejściu do klatki znajduje się miejsce przeznaczone na wózek i rower.Realizacja inwestycji "Miernicza 26" została już rozpoczęta. Planowany termin zakończenia prac budowlanych - III kwartał 2020 roku.Doskonała lokalizacja, pełne zaplecze usługowo-handlowe znajduje się w zasięgu ręki. Lokalny sklep znajduje się 500 m. A na większe zakupy, na siłownię lub do kina można wybrać się do nowoczesnej galerii handlowej w Pruszkowie.Najbliższe przedszkole, Pomarańczowa Ciuchcia, znajduje się zaledwie 800 m od budynku, a Szkoła Podstawowa nr 5 to nowa publiczna placówka oświatowa, która rozpoczęła swą działalność we wrześniu 2018 roku i oddalona jest o 1,5 km.Dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje ok. 30 min. Dostępne są również szybkie połączenie kolejowe ze stolicą. Najbliższa stacja Szybkiej Kolei Miejskiej znajduje się 2,1 km od inwestycji. Po Pruszkowie kursuje komunikacja miejska - to jedyne 450 m.Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży, chętnie przedstawimy więcej szczegółów dotyczących tej inwestycji.

Inwestycja Miernicza 26 znajduje się w Pruszkowie, ul. Miernicza 26 (2.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ferryman Development Sp. z o.o..

Inwestycja Miernicza 26 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Miernicza 26 pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 58 do 64 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 64 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ferryman Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (9).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Miernicza 26

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 950 metrów od inwestycji Miernicza 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PARTYZANTÓW 02 (PRUSZKÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Miernicza 26 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Słoneczna Polana" w odległości 250m, Elfik w odległości 550m, Mini Akademia Elfik Tomasz Stalmierski w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Amodent Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 1100 m znajduje się Jankowska-Kostrzewa Elżbieta, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet, w odległości 1150 m znajduje się P. H. U. Zinn.pl Piotr Głowacki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się Parafia Chrystusa Króla Wszechświata, w odległości 1200 m znajduje się Biblioteka Publiczna Powiatowa i Miejska im. H. Sienkiewicza. Filia nr 3, w odległości 1250 m znajduje się Filia Nr 3 Biblioteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1100 m znajduje się Fitness Centrum PASJA, w odległości 1350 m znajduje się Basen, w odległości 1400 m znajduje się Hala Sportowa Znicz.

Data publikacji: 05.07.2019

Data aktualizacji: 07.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie