Miernicza 26

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFerryman Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Miernicza 26 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3
3
64,37 m²
1
4
3
64,27 m²
1
7
3
64,24 m²
2
8
3
64,13 m²
2
9
3
57,91 m²
2

Opis Inwestycji

Inwestycja Miernicza 26 położona jest w spokojnej i cichej lokalizacji, w której dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niska zabudowa wielorodzinna. To wymarzone miejsce dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i pragnących zrelaksować się w sprzyjającym otoczeniu natury.Kameralny, nowoczesny budynek powstający przy ulicy Mierniczej 26 w Pruszkowie. Na trzech kondygnacjach rozmieszczonych jest 9 mieszkań.Precyzyjnie zaprojektowane mieszkania są łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. W ofercie dostępne są lokale dwu-, trzy- (z otwartą lub oddzielną kuchnią) i czteropokojowe o zróżnicowanych metrażach: od 47 do 78 mkw.Mieszkania będą posiadały instalację: centralnego ogrzewania, zasilanego z własnej kotłowni zlokalizowanej na poziomie parteru.Lokatorzy największego mieszkania, które znajduje się na parterze, będą mieli do dyspozycji aż 170-metrowy ogródek, natomiast mieszkańcy lokali na piętrach będą mogli cieszyć się słoneczną pogodą na balkonie o powierzchni 4,7 mkw.Na terenie Inwestycji zostanie wydzielona przestrzeń przed budynkiem na miejsca parkingowe. Dodatkowo do każdego mieszkania przydzielona zostanie komórka lokatorska. Na parterze, przy wejściu do klatki znajduje się miejsce przeznaczone na wózek i rower.Realizacja inwestycji "Miernicza 26" została już rozpoczęta. Planowany termin zakończenia prac budowlanych - III kwartał 2020 roku.Doskonała lokalizacja, pełne zaplecze usługowo-handlowe znajduje się w zasięgu ręki. Lokalny sklep znajduje się 500 m. A na większe zakupy, na siłownię lub do kina można wybrać się do nowoczesnej galerii handlowej w Pruszkowie.Najbliższe przedszkole, Pomarańczowa Ciuchcia, znajduje się zaledwie 800 m od budynku, a Szkoła Podstawowa nr 5 to nowa publiczna placówka oświatowa, która rozpoczęła swą działalność we wrześniu 2018 roku i oddalona jest o 1,5 km.Dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje ok. 30 min. Dostępne są również szybkie połączenie kolejowe ze stolicą. Najbliższa stacja Szybkiej Kolei Miejskiej znajduje się 2,1 km od inwestycji. Po Pruszkowie kursuje komunikacja miejska - to jedyne 450 m.Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży, chętnie przedstawimy więcej szczegółów dotyczących tej inwestycji.

Inwestycja Miernicza 26 znajduje się w Pruszkowie, ul. Miernicza 26 (2.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ferryman Development Sp. z o.o..

Inwestycja Miernicza 26 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Miernicza 26 pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 58 do 64 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 64 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ferryman Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (9).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Miernicza 26

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miernicza 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Miernicza 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Studzienna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miernicza 26 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o Sp. k w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miernicza 26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 400 m znajduje się Zbyszko Bis.

Data publikacji: 05.07.2019

Data aktualizacji: 07.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie