Ferryman Development Sp. z o.o. logo

Ferryman Development Sp. z o.o.

pruszkowski, Raszyn, ul Pruszkowska 65
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Ferryman Development działa w Polsce od 1989 roku projektując i budując domy, mieszkania i apartamenty. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Budujemy z myślą o pełnym komforcie życia przyszłych mieszkańców naszych inwestycji. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych, oferując na każdym etapie sprawdzone i efektywne rozwiązania deweloperskie.

Odpowiadamy za cały proces inwestycyjny – nadzorujemy budowę od wylania fundamentów, aż po sprzedaż nieruchomości. Kompleksowa obsługa inwestycji pozwala nam na zastosowanie posiadanej wiedzy i umiejętności w praktyce, z korzyścią dla całego procesu, za który bierzemy pełną odpowiedzialność.

Przestrzegamy niezbędnych procedur, a wnikliwa kontrola na każdym etapie prac gwarantuje nowym właścicielom spokój i komfort eksploatacji. To nasz standard i priorytet.

Więcej informacji na www.ferryman.com.pl

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Ferryman Development Sp. z o.o. logo
Ferryman Development Sp. z o.o.
pruszkowski, Raszyn, ul Pruszkowska 65
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: