Kozielska Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kozielska, oferowane bezpośrednio przez

FedeZu Group

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Kozielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2450 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kozielska Park

9 zdjęć

Kozielska Park
Kozielska Park
Kozielska Park
Kozielska Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Park tuż za Twoim oknem

Docelowo między budynkami powstanie prywatna, dająca wyciszenie i poczucie komfortu oaza. Będzie to wydzielony od miasta duży park, dostępny tylko dla mieszkańców, ze strefami rekreacyjnymi, które powstaną w kolejnym etapie inwestycji. Spokój w centrum miasta.

KOZIELSKA PARK to miejsce gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Projekt godzi szacunek dla historycznego otoczenia i architektoniczną tradycję Śląska. Doskonale wpisuje się w estetykę dzielnicy, jednocześnie wyróżniając się na jej tle. Najlepszy design, w najlepszej lokalizacji.

Inwestycja Kozielska Park znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Kozielska (1.3 km od centrum Katowic), jest realizowana przez FedeZu Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kozielska Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FedeZu Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kozielska Park?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kozielska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 426 metrów od inwestycji Kozielska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kozielska Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kozielska Park znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Wychowania Fizycznego w odległości 130 m, I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. Stanisława Konarskiego w odległości 178 m, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wojciecha Korfantego w odległości 182 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kozielska Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w odległości 296 m, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach w odległości 334 m, Ortodonta Ewa Hornik-Pietrzyk w odległości 343 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kozielska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 132 m znajduje się Arad, w odległości 207 m znajduje się Lewiatan, w odległości 256 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kozielska Park w odległości 126 m znajduje się Laserhouse Katowice, w odległości 182 m znajduje się boisko / kort, w odległości 186 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 07.10.2022
Data aktualizacji: 23.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: