Osiedle Zielona Enklawa II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Fatto Sp. z o.o.

Zielona Góra, ul. Zawiszy Czarnego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Zielona Enklawa II

6 zdjęć

Osiedle Zielona Enklawa II
Osiedle Zielona Enklawa II
Osiedle Zielona Enklawa II
Osiedle Zielona Enklawa II

Opis Inwestycji

Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie przy ulicy Zawiszy Czarnego to nowo powstające budynki mieszkalne podzielone na cztery komfortowe mieszkania, każde z osobnym wejściem.

Budynki o nowoczesnej architekturze są energooszczędne, ze staranie dobraną elewacją, w przyjemnych kolorach. Największą zaletą jest fakt, iż mieszkania są bezczynszowe, z kominkiem, z własnym miejscem parkingowym, ogrodzone.

Inwestycja Osiedle Zielona Enklawa II znajduje się w Zielonej Górze, ul. Zawiszy Czarnego (2.4 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Fatto Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Zielona Enklawa II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielona Enklawa II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fatto Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielona Enklawa II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Zielona Enklawa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Botaniczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielona Enklawa II znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w Zielonej Górze w odległości 410 m, Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp. z o.o. Zielona Góra w odległości 420 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zielona Enklawa II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortodoncja chirurgia szczękowa w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielona Enklawa II w odległości 190 m znajduje się Basen, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: