Fatto Sp. z o.o. logo

Fatto Sp. z o.o.

Zielona Góra, ul. Pinokia 23
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Fatto deweloper specjalizuje się w realizacji najbardziej atrakcyjnych projektów: buduje domy i małe osiedla w atrakcyjnych lokalizacjach, w pobliżu terenów zielonych. Niskie i nowoczesne budynki z mieszkaniami o metrażu od 50 do 130 m2, atrakcyjne cenowo. Fatto zapewnia wysoki standard wykonania, atrakcyjny wygląd domów i funkcjonalne układy mieszkań.

Domy i lokale mieszkaniowe zbudowane przez Fatto deweloper, to nie tylko świetna oferta do wyboru mieszkania czy domu, ale także doskonała inwestycja. Spółka posiada wysoki kapitał, co jej zapewnia stabilność funkcjonowania na rynku, a Klientom gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji. Spełniamy marzenia Klientów o własnym mieszkaniu.

Fatto deweloper pomaga w dopełnieniu formalności kredytowych i procedur związanych z finansowaniem nieruchomości przez cały proces zakupu.

Zielona Góra to miasto o wyjątkowym potencjale, dlatego Fatto deweloper większość projektów realizuje właśnie tutaj.

Przykładowe realizacje Fatto deweloper: Osiedle Jasia i Małgosi, Osiedle Zielona Enklawa II, Osiedle Zielona Enklawa III.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Fatto Sp. z o.o. logo
Fatto Sp. z o.o.
Zielona Góra, ul. Pinokia 23
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: