Enklawa Przylep – I ETAP

4 zdjęcia

Enklawa Przylep – I ETAP
Enklawa Przylep – I ETAP
Enklawa Przylep – I ETAP
Enklawa Przylep – I ETAP

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP dostępnych jest 12 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (12)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (56 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 71 do 73 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Mieszkania jak dom. Kameralne osiedle położone na przedmieściach Zielonej Góry doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Cisza, spokój i zieleń

Wiemy, że Twój dom, to miejsce, w którym chcesz odpoczywać i spędzać czas, tak, jak lubisz.

Zadbaliśmy o Twoją prywatność budując kameralne osiedle w przemyślanej lokalizacji. Szczególnym atutem naszych mieszkań jest nie tylko bliskość sklepów, w których zrobisz codzienne zakupy, ale także szkoły, do której pójdą Twoje pociechy. Jak zawsze, zwróciliśmy szczególną uwagę na estetykę naszej inwestycji oraz na to, aby wszystkie użyte materiały były najwyższej jakości. Każde z mieszkań ma swoje miejsce parkingowe – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Oprócz otaczającej domy zieleni, zadbaliśmy o to, aby każdy z właścicieli mógł cieszyć się własną strefą relaksu na swoim tarasie lub w ogrodzie.

Wymarzone miejsce na Twój dom

Enklawa Przylep to idealne miejsce dla każdego, kto pragnie codziennego odpoczynku wśród ciszy i spokoju.

Zaprojektowane przez nas kameralne osiedle spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Nasza inwestycja położona jest z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum Zielonej Góry. Ci, którzy lubią spacery z pewnością zrelaksują się w pobliskim parku, a tym, którzy lubią spędzać czas aktywnie, z pewnością przypadną do gustu centra rekreacyjno-sportowe, parki trampolin, czy AEROKLUB Zielona Góra.

Dolina Gęśnika

Masz ochotę wybrać się na wycieczkę? A co powiesz na wyprawę rowerową do Doliny Gęśnika? Do tej urokliwej okolicy dotrzesz w zaledwie kilka minut. Zieleń, drewniane pomosty, plaża to tylko niektóre z atutów tego miejsca. Ta malownicza okolica Zielonej Góry nazywana jest również ptasim rajem, ze względu na obecność wielu gatunków ptaków i innych zwierząt.

Zrewitalizowany odcinek Gęśnika ciągnący się na trasie 1,5 km to znakomite miejsce do wypoczynku oraz codziennych spacerów dla całej rodziny. Park Linowy Gęsie Tarasy to jedna z atrakcji tego wyjątkowego miejsca. Ścieżka wśród drzew o długości 290 m zapewni wyśmienitą zabawę zarówno najmłodszym jak i dorosłym. Zabezpieczone siatkami przejścia między kolejnymi stacjami oraz całodobowy monitoring w okolicy pozwalają poczuć się bezpiecznie w trakcie rodzinnego wypoczynku.

Inwestycja Enklawa Przylep – I ETAP znajduje się w Zielonej Górze, ul. Szybowcowa (5.1 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez Fatto Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 71 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 73 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Fatto Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (56 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przylep Strażacka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 45 w odległości 260 m, Zespół Edukacyjny nr 6 w Zielonej Górze w odległości 410 m, Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Przylep – I ETAP w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.10.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Zielonej Górze

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: