Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wille w Ogrodach

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żyrardowska 68 , oferowane bezpośrednio przez

ERGA Spółka z.o.o.

Elbląg, ul. Żyrardowska 68

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille w OgrodachWille w Ogrodach

26 zdjęć

Wille w Ogrodach
Wille w Ogrodach
Wille w Ogrodach
Wille w Ogrodach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szanowni Państwo

Zakup nieruchomości, zwłaszcza takiej, gdzie planuje się spędzenie całego lub przynajmniej większości swojego życia jest nie lada wyzwaniem. Zdajemy sobie z tego sprawę dlatego pragniemy, aby Państwa wybór był w pełni satysfakcjonujący oparty o całościową analizę faktów. Z tego względu udostępniamy szereg informacji często typowo technicznych, jednak jakże ważnych dla komfortu Państwa mieszkania w tym miejscu. I tak na przykład wbrew pozorom bardzo istotny jest fakt z jakich materiałów budowana jest nieruchomość. Nasze budynki realizujemy z porothermu czyli pustaków ceramicznych. Porotherm ma wysoką termikę, dzięki czemu zimą oraz jesienią dobrze zabezpiecza przed utratą ciepła, natomiast latem utrzymuje przyjemny chłód ( naturalna klimatyzacja). Dodatkowo ocieplenie budynku jest o ok. 30 % większe niż stosowane przez deweloperów standardy. Elementy te składają się z jednej strony na wysoki komfort przebywania w danej nieruchomości, natomiast z drugiej strony bezpośrednio wpływają na koszty utrzymania apartamentu. Dowodem tego jest fakt, że koszt utrzymania apartamentu ( zapotrzebowanie na energię grzewczą, czynsz itp.) jest niższy niż mieszkania 70 metrowego w standardowym budownictwie wielorodzinnym.

Kolejnym ważnym elementem na który położyliśmy duży nacisk jest zadbanie o bezpieczeństwo mieszkania na osiedlu. Z racji tego, że osiedle położone jest wokół domków jednorodzinnych jest naturalnie odgrodzone od ruchliwych ulic. Od strony dojazdu na osiedle zamontowany zostanie nieduży szlaban otwierany zdalnie. W celu wyeliminowania nieproszonych gości zamontowane zostały domofony z kamerami, dzięki czemu domownik widzi z kim rozmawia ( domofony połączone są siecią, dlatego każdy mieszkaniec może połączyć się ze swojego domu bezpośrednio ze swoim sąsiadem w obrębie całego osiedla). Skrzynki pocztowe zamontowane są w ganku ( przed domofonem) dlatego listonosze oraz “ulotkarze” nie muszą wchodzić na klatkę schodową. W mieszkaniach na parterze zamontowane są we wszystkich oknach tzw. rolety bezpieczne zewnętrzne.

Dodatkowego komfortu mieszkańcom nadaje możliwość zamontowania pięknego kominka, ponieważ każdy apartament posiada swój ciąg kominowy. Większość apartamentów posiada również duży przestronny taras ( wyjątkiem są apartamenty na II piętrze 94,86 m2) o powierzchni około 12 metrów kwadratowych. Jest to powierzchnia średniej wielkości pokoju. Oznacza to, że bez problemów można tam ustawić stół z krzesłami, a w lato bez ścisku można zorganizować gościom na przykład elektrycznego grilla. Ponadto wewnątrz apartamentow nie ma ścian nośnych. Oznacza to, że mogą Państwo samodzielnie zaprojektować, gdzie mają być wymurowane ściany działowe. Można dowolnie operować wielkościami pokoi, a nawet je łączyć w celu uzyskania większej powierzchi. Jeżeli chcą Państwo mieć inny niż zaproponowyny przez naszego architekta układ mieszkania to, na etapie budowy, kiedy w apartmanetach nie ma jeszcze ścianek działowych, postawimy je zgodnie z Państwa koncepcją zupełnie bezpłatnie.

Oprócz komfortu oraz bezpieczeństwa warto zwrócić uwagę na walory estetyczne inwestycji. Zadbano o ładny wygląd architektoniczny budynku, natomiast w środku wykończony jest materiałami najwyższej jakości. Na klatce schodowej położone są granity ( przykładowo granitami wykłada się posadzkę w instytucjach finansowych np. bankach), a balustrady wykonane są ze stali chromowanej wykańczanej drewnem.

Poniżej przedstawiamy kilka elementów, który wyróżniają inwestycję “Wille w Ogrodach” :

klatki schodowe wykończone okładzinami granitowymi, natomiast poręcze wykonane ze stali chromowanej wykończonej drewnem;

bardzo dobra lokalizacja;

wille w otoczeniu zieleni;

każda willa posiada wyodrębnioną geodezyjnie parcelę;

w apartamentach nie ma ścian nośnych, co oznacza możliwość dowolnego zaaranżowania ścianek działowych.

wysokie, przestronne apartamenty (270 cm);

domofony z kamerą;

osiedle zamknięte dla zewnętrznego ruchu;

miejsce postojowe w hali garażowej dla każdego apartamentu ( w opcji do wykupienia);

zastosowane są materiały najwyższej jakości ( np. ściany z materiałów ceramicznych);

w każdym mieszkaniu możliwość podłączenia kominka;

stan deweloperski z możliwością wykupienia dodatkowych usług wykończeniowych w 3 rodzajach ( standardowy, komfortowy, ekskluzywny);

we wszystkich apartamentach na parterze zamonowane rolety zewnętrzne bezpieczne;

do apartamentów dwupoziomowych dodajemy pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 50 m2 – gratis (!);

Inwestycja Wille w Ogrodach znajduje się w Elblągu, ul. Żyrardowska 68 (3.3 km od centrum Elbląga), została zrealizowana przez ERGA Spółka z.o.o.

Inwestycja Wille w Ogrodach została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wille w Ogrodach nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ERGA Spółka z.o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Jest to również najniżej położone miasto w Polsce – leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego (browar) oraz turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 r., kiedy Elbląg był stolicą województwa, co wiązało się ze znacznym napływem ludności do miasta. W mieście oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg węzeł Wschód–Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej przebadanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille w Ogrodach?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille w Ogrodach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 225 metrów od inwestycji Wille w Ogrodach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogólna - sklep.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille w Ogrodach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille w Ogrodach znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Wczesnego Nauczania - Hodowlana w odległości 299 m, Szkoła Podstawowa nr 11 w odległości 383 m, szkoła w odległości 424 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille w Ogrodach jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centermed w odległości 163 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 226 m, Estetik w odległości 344 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille w Ogrodach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 198 m znajduje się Żabka, w odległości 203 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 265 m znajduje się Raszczyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille w Ogrodach w odległości 266 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się boisko / kort, w odległości 424 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023