Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ERGA Spółka z.o.o. logo

ERGA Spółka z.o.o.

Elbląg, ul. Ogólna 73 A (budynek Lidla I piętro)
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ERGA Spółka z o.o. rozpoczęła działalność w 2007 roku. Wówczas przystąpiono do realizacji pierwszego projektu deweloperskiego- apartamentów Wille w Ogrodach, zlokalizowanego w północnej części Elbląga. Spółka odpowiada za realizację projektów w obszarze inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Realizuje kompleksowo projekty począwszy od pozyskania gruntów, współpracę z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań dla klientów.

Erga Spółka z o.o. dostarcza na rynek powierzchnie usługowe, biurowe oraz apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Nasze budownictwo kształtuje i rozwija publiczną przestrzeń, a także tworzy unikalne, wygodne miejsca do pracy oraz życia.

Misją firmy jest spełnianie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych i usługowych klientów, zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa poprzez wysoką jakość budownictwa. Strategicznym celem spółki jest podwyższanie i umacnianie dotychczas osiągniętej pozycji rynkowej wśród firm deweloperskich.

Kolejnym etapem firmy jest wzniesienie kamienicy na rogu ulic Płk. Dąbka oraz Piłsudskiego w Elblągu. Uzyskane zostało pozwolenie na budowę i jej budowa ruszy już niebawem.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

ERGA Spółka z.o.o. logo
ERGA Spółka z.o.o.
Elbląg, ul. Ogólna 73 A (budynek Lidla I piętro)
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023