Art Deco Sadyba

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ojcowska, oferowane bezpośrednio przez

En Casa New Development

Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Ojcowska 4E

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Art Deco SadybaArt Deco Sadyba

4 zdjęcia

Art Deco Sadyba
Art Deco Sadyba
Art Deco Sadyba
Art Deco Sadyba

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Art Deco Sadyba to inwestycja położona w willowej części Sadyby – składająca się z 5 wyjątkowych domów w stylu Art Deco. Na czterech poziomach zaaranżowano pomieszczenia, które doskonale odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby domowników, dając każdemu dużo przestrzeni i prywatności.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do klientów, którzy poszukują wyjątkowych domów o reprezentacyjnym charakterze. Poszukujących przestrzeni, spokoju i odpoczynku od zgiełku miasta, lubiących przebywać w otoczeniu zieleni. Dobra komunikacja z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury to niewątpliwe atuty tej inwestycji.

Atuty:

- Unikatowa architektura w stylu Art Deco

- Każdy z domów posiada ogród w wielkości około 100 m2

- Inwestycja położona w otoczeniu zieleni i parków

- Prestiżowa lokalizacja w willowej części Sadyby

- Przestronne wnętrza zapewniające doskonałe możliwości aranżacyjne

- Wysoki standard wykończenia połączony z wysoką dbałością o szczegóły

Inwestycja Art Deco Sadyba znajduje się na Sadybie, ul. Ojcowska 4E (6.8 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi En Casa New Development.

Inwestycja Art Deco Sadyba została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Art Deco Sadyba nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się na obszarze Miasta-Ogrodu Sadyba zapewniając swoim mieszkańcom kameralność, ciszę i bezpieczeństwo. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych – Parku Szczubełka i Jeziorka Czerniakowskiego sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dla rodzin z dziećmi nie bez znaczenia będzie bliskość najlepszych szkół polskich oraz międzynarodowych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Art Deco Sadyba?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Deco Sadyba mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 102 metrów od inwestycji Art Deco Sadyba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiertnicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Art Deco Sadyba znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Sadyba znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowa Szkoła Europejska w odległości 377 m, International European School Warsaw w odległości 471 m, Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej w odległości 512 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Art Deco Sadyba jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 246 m, Astermed w odległości 828 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Deco Sadyba składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 234 m znajduje się Mokpol, w odległości 463 m znajduje się Fitness Club S4, w odległości 539 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Sadyba w odległości 344 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 473 m znajduje się boisko / kort, w odległości 474 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.01.2020
Data aktualizacji: 16.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: