Art Deco Sadyba

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEn Casa Premium Real Estate

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Królikarnia(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 655 brutto/m2
  Nova Królikarnia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 208 - 225 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Hampton Residence Wilanów(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)
  Hampton Residence Wilanów
  Termin oddania: 2 kw. 2023
  Liczba domów: 44
  Powierzchnia: 192 - 288 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7
  Green House Development

Opis Inwestycji

Art Deco Sadyba to inwestycja położona w willowej części Sadyby – składająca się z 5 wyjątkowych domów w stylu Art Deco. Na czterech poziomach zaaranżowano pomieszczenia, które doskonale odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby domowników, dając każdemu dużo przestrzeni i prywatności.Projekt skierowany jest przede wszystkim do klientów, którzy poszukują wyjątkowych domów o reprezentacyjnym charakterze. Poszukujących przestrzeni, spokoju i odpoczynku od zgiełku miasta, lubiących przebywać w otoczeniu zieleni. Dobra komunikacja z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury to niewątpliwe atuty tej inwestycji.Atuty:- Unikatowa architektura w stylu Art Deco- Każdy z domów posiada ogród w wielkości około 100 m2- Inwestycja położona w otoczeniu zieleni i parków- Prestiżowa lokalizacja w willowej części Sadyby- Przestronne wnętrza zapewniające doskonałe możliwości aranżacyjne- Wysoki standard wykończenia połączony z wysoką dbałością o szczegóły

Inwestycja Art Deco Sadyba znajduje się na Sadybie, ul. Ojcowska 4E (6.8 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi En Casa Premium Real Estate

Inwestycja Art Deco Sadyba została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Art Deco Sadyba pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 251 do 308 metrów kwadratowych w cenie od 2 600 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Art Deco Sadyba

Inwestycja znajduje się na obszarze Miasta-Ogrodu Sadyba zapewniając swoim mieszkańcom kameralność, ciszę i bezpieczeństwo. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych – Parku Szczubełka i Jeziorka Czerniakowskiego sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dla rodzin z dziećmi nie bez znaczenia będzie bliskość najlepszych szkół polskich oraz międzynarodowych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Deco Sadyba mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Art Deco Sadyba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiertnicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Sadyba znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa w Warszawie - International European School * Warsaw w odległości 470 m, Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie - International European School * Warsaw w odległości 470 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Szczęśliwe Dzieci " w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Art Deco Sadyba jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Deco Sadyba składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Mokpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Sadyba w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 460 m znajduje się Fitness Club S4, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.01.2020

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie