Apartamenty Cechowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Myślenicka, oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Myślenicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 234 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Cechowa

2 zdjęcia

Apartamenty Cechowa

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Cechowa, etap 5
  od: 9 500 zł/m2

  Apartamenty Cechowa, etap 5

  Planainvest Sp. z o.o. Sp.K.

  Mieszkanie Podgórze Duchackie, Kraków
  ul. Myślenicka 73
  6.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 62-63 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 3
 • Tesoro Verde Residence
  od: 10 500 zł/m2

  Tesoro Verde Residence

  Techniq

  Mieszkanie Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
  ul. Totus Tuus
  6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 57-149 m2
  • Mieszkań: 28
  • Pokoje: 3-5
 • Turniejowa 59
  od: 9 100 zł/m2
  Pod wynajem

  Turniejowa 59

  EKOPARK

  Mieszkanie Podgórze Duchackie, Kraków
  ul. Turniejowa 59C
  6.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 47-91 m2
  • Mieszkań: 88
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Apartamenty Cechowa to kameralne, nowe osiedle zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy nie chcą rezygnować ze spokoju i komfortu osiedla jednorodzinnego, mieszkając jednocześnie centrum Krakowa. Domy zlokalizowane są w zielonej, spokojnej dzielnicy Kurdwanów, u zbiegu ulic Myślenickiej i Cechowej. To obszar niskiej zabudowy jednorodzinnej z doskonalą infrastrukturą transportowo – usługową. Aktualnie w sprzedaży Etap 2 .

. Projekt przewiduje budynek składający się z 4 dwupoziomowych mieszkań o metrażach: od 89,09m² do 99,75m²

Do każdego z nich będzie przylegał bardzo duży ogród o pow. od 116m² do 238,6m²

Na drugim poziomie każdego mieszkania do dyspozycji będą dwa balkony o pow. 6m²

Inwestycja posiada 3 miejsca postojowe pod wiatą w cenie 15 000 brutto lub 4 miejsca naziemne bez zadaszenia w cenie 10 000 brutto.

Inwestycja Apartamenty Cechowa znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Myślenicka (6.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Cechowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cechowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Standard wykończenia mieszkań obejmuje między innymi: • ściany zewnętrzne ocieplone minimum 20 cm warstwą styropianu – gwarancja niskiego współczynnika przenikania ciepła, a co za tym idzie – niskich kosztów ogrzewania • połacie dachowe izolowane wełną mineralną, kryte blachą dachową ocynkowaną i wykończone ogniotrwałymi płytami karton – gips. Jest to trwałe i estetyczne rozwiązania zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń w okresie letnim • elewacje pokryte tynkiem mineralnym w jasnych stonowanych barwach oraz okładziną z izolacja przeciwwilgociowa wszystkich elementów budowy, dodatkowo podłogi i ściany w pomieszczeniach ‘mokrych’ zabezpieczone folią w płynie – • ściany wewnętrzne wykończone tynkami gipsowymi oraz specjalnymi cementowo-gipsowymi w pomieszczeniach ‘mokrych’ i ogólnodostępnych, zagruntowane – wystarczy pomalować na wybrany kolor i gotowe! • na podłogach wylewki betonowe – przygotowane do indywidualnego wykończenia według Państwa pomysłu • wysokiej klasy okna PCV w kolorze drewna i grafitowym, z mikrouchyłem, o niskim współczynniku przenikania ciepła – minimalizują straty ciepła obniżając koszty ogrzewania • antywłamaniowe drzwi wewnętrzne – dodatkowe zabezpieczenia Państwa nowego mieszkania w standardzie • balustrady zewnętrzne na tarasach projektowane z myślą o bezpieczeństwie, również najmłodszych mieszkańców. Wysokość minimum 110 cm oraz maksymalne odległości pomiędzy elementami balustrady 12 cm • ogrzewanie z piecyka gazowego dwufunkcyjnego • wyposażenie obejmuje: komplet włączników i gniazd, komplet grzejników typu purmo, płytowych, w łazienkach drabinkowe z głowicami termostatycznymi, piec dwufunkcyjny
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty zlokalizowane są w zielonej części ulicy Myślenickiej, a jednocześnie w okolicy przecięcia się ważnych szlaków komunikacyjnych miasta. Mieszkania w dzielnicy Kurdwanów zapewniają idealny dojazd do Zakopianki i południowej obwodnicy miasta gwarantującej szybki wyjazd w kierunku Katowic i Tranowa. Osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta dzięki docierającym tu licznym liniom autobusowym i tramwajowych. Szczególnie godna uwagi jest bliskość linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, pozwalającego podróżować w sposób niezwykle szybki i komfortowy.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Cechowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Cechowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Cechowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myślenicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Cechowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cechowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole SAFARI w odległości 540 m.

Data publikacji: 11.06.2018
Data aktualizacji: 28.05.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: