Miedziana 10

Oferta archiwalna

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Miedziana 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 760 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Miedziana 10

4 zdjęcia

Miedziana 10
Miedziana 10
Miedziana 10
Miedziana 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Płyta fundamentowa, żelbetowa z betonu C3037 W8 zbrojona prętami ze stali A-IIIN posadowiona na warstwie chudego betonu. W kondygnacji garaży ściany żelbetowe gr.25cm, z betonu C3037 W8 zbrojone stalą A-IIIN.

Stolarka okienna

Okna PCV Rodline HFL w kolorze białym od wewnątrz, w kolorze Winchester na zewnątrz mieszkania, profil 6-komorowy, U=1,0, mikrowentylacja. Okucia Roto lub podobne. Parapety wewnętrzne z aglomarmuru, kolor Botticino, gr. 3 cm

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe, klasa 4, firmy Dierre (typ ASSO5)

Balkony

Stalowe, malowane proszkowo, wypełnione szkłem od strony ulicy

Posadzka

Wylewka betonowa C20

Ściany

Bloczki typu SILKA gr. 8 i 12cm

Sufity

Tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

Instalacja elektroenergetyczna Instalacja elektryczna podtynkowa, system TN-C, zasilanie 400V dla kuchenek elektrycznych, gniazda wtykowe 230V ogólnego przeznaczenia. Instalacja telefoniczna, telewizyjna, domofonowa, teleinformatyczna Skrzynka rozdzielcza dla instalacji niskoprądowych, domofon, instalacja pod telewizje kablową i satelitarną. Instalacja wodociągowa Doprowadzone do osi przyrządów sanitarnych, opomiarowanie w szachtach instalacyjnych zlokalizowanych w korytarzach klatek schodowych, rozprowadzenie po mieszkaniach pod posadzką.

Ogrzewanie

Ciepło z miejskiej sieci (węzeł C.O. w garażu) instalacja w mieszkaniach rozprowadzona w posadzkach w warstwie styropianu z szafek usytuowanych na korytarzach klatki schodowej. Grzejniki w mieszkaniach kompaktowe z termostatem, panelowe, białe, w łazienkach grzejniki drabinkowe.

Wentylacja

W kuchniach wentylacja grawitacyjna, w aneksach kuchennych 2x wentylacja grawitacyjna, w łazienkach wentylatory kanałowe – wspomagające wentylację grawitacyjną; nawiewniki w wybranych ramach okiennych

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Miedziana 10 - to prestiż i unikalna lokalizacja.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących miejsca łączącego wszystkie najważniejsze i najlepsze cechy życia w samym centrum miasta.

Jest to budynek wielorodzinny zlokalizowany u zbiegu ulic Wysokiej i Miedzianej, dwie przecznice od powstającego Nowego Centrum Łodzi. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych oraz niezbędnej na co dzień, bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się m.in.: Galeria Łódzka, ulica Piotrkowska, Wodny Rynek, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty medyczne i usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz jeden z najpiękniejszych łódzkich parków - Park Źródliska. Wszystko to sprawia, że Miedziana 10 jest idealnym miejscem dla osób poszukujących ciszy i spokoju w miejscu zamieszkania, jaki i dla osób ceniących miejski styl życia.

W 4-piętrowym budynku zaprojektowano 38 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach (od 33 m2 do 62 m2) i atrakcyjnych rozwiązaniach funkcjonalnych. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony, natomiast do mieszkań zlokalizowanych na parterze budynku, prywatne ogródki. W budynku znajduje się również garaż podziemny oraz winda obsługująca wszystkie kondygnacje.

Inwestycja została oddana do użytkowania w grudniu 2014 r.

Inwestycja Miedziana 10 znajduje się na Starym Widzewie, ul. Miedziana 10 (1.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Emerald Development Sp. z o.o.

Inwestycja Miedziana 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miedziana 10 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Emerald Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miedziana 10?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miedziana 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Miedziana 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przędzalniana - Piłsudskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miedziana 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miedziana 10 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 170 w Łodzi w odległości 70 m, Zespół Szkół Salezjańskich im. ks. Bosko w odległości 120 m, Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miedziana 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Dino, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miedziana 10 w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Widzewie

Oferty na Starym Widzewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: