Zamieszkaj na Wspólnej

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEko-Invest Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1/01
135,7 m²
Parter

Opis Inwestycji

Rozpoczęliśmy naszą nową inwestycję w samym centrum Kielc przy ulicy Wspólnej. Wzniesiony zostanie budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze budynku oraz garażem podziemnym wraz komórkami lokatorskimi. Budynek będzie posiadał 76 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 121 m2 oraz lokale usługowe o powierzchni usług ponad 400 m2. Atutem budynku będzie przede wszystkim lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo placówek oświatowych, sklepów, placówek służby zdrowia to kolejny atut tej Inwestycji. W budynku zastosowanie znajdą ciepłe okna trzyszybowe, klatki schodowe zostaną wytłumione poprzez efektywną izolację akustyczną za pomocą tronsol schodowych, natomiast ściany zostaną ocieplone dobrej klasy styropianem. Termin zakończenia Inwestycji planowany jest na koniec 2019 roku, klucze do mieszkań będą przekazywane w I kwartale 2020 roku.

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna (0.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 136 metrów kwadratowych.

Deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 136 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żelazna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego „PASSA” w Kielcach w odległości 10 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego „PASSA” w Kielcach w odległości 10 m, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska NZOZ w odległości 70 m, Przychodnia lekarska PCUM w odległości 110 m, Resmedica - poradnia neurologiczna w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Piekarnia pod Telegrafem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2018

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie