Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEko-Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zamieszkaj na Wspólnej(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Wspólna (0.9 km od centrum Kielc)
  Zamieszkaj na Wspólnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 136 m2
  Eko-Invest Sp. z o.o.
 • Okrzei 50(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Okrzei 50 (1.7 km od centrum Kielc)
  Okrzei 50
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 26 - 150 m2
  SOLO inwest
 • Galene House(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc)
  Galene House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 66 - 72 m2
  PPHU Corpores Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Budynek mieszkalnego wraz z lokalami usługowymi na parterze.Budynek posiada 4-kondygnacje, na parterze znajdują się lokale usługowe, natomiast na wyższych kondygnacjach - mieszkania.W części podziemnej znajdują się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego znajduje się w Kielcach, ul. Kaczyńskiego (0.8 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 79 do 202 metrów kwadratowych w cenie od 4 600 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W części podziemnej znajdować się będą komórki lokatorskie..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 27 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 305 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ogrzewanie
indywidualne
Wentylacja
mechaniczna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - al. IX W. Kielc.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Engram w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Jaś i Małgosia” w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Złota Rybka” w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 340 m, Szpital Miejski im. Świętego Aleksandra - ArtMedik w odległości 360 m, Klinika Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Piekarnia Bodzentyńska, w odległości 130 m znajduje się abc, w odległości 150 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.03.2016

Data aktualizacji: 26.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie