Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEko-Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zamieszkaj na Wspólnej(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Wspólna (0.9 km od centrum Kielc)
  Zamieszkaj na Wspólnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 136 m2
  Eko-Invest Sp. z o.o.
 • Okrzei 50(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Okrzei 50 (1.7 km od centrum Kielc)
  Okrzei 50
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 26 - 150 m2
  SOLO inwest
 • Galene House(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc)
  Galene House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 66 - 72 m2
  PPHU Corpores Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe znajduje się w Kielcach, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (0.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 56 do 95 metrów kwadratowych.

Deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własne ujęcie wody, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - al. IX W. Kielc kościół Św.Wojciecha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Jaś i Małgosia” w odległości 90 m, Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Złota Rybka” w odległości 90 m, OŚRODEK REWALIDACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY „DIAMENT” w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 270 m, Szpital Miejski im. Świętego Aleksandra - ArtMedik w odległości 280 m, Klinika Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia Bodzentyńska, w odległości 180 m znajduje się abc, w odległości 220 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Centrum II - lokale użytkowe w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.03.2018

Data aktualizacji: 03.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie