Osiedle Źródlane V

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEKO - BUD Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Brwinów – 3 etap(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Brwinów, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy)
  Osiedle Brwinów – 3 etap
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 48 - 76 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Osiedle “Źródlane V” jest kontynuacją zakończonego osiedla “Źródlane I, II, III, IV” położonego niedaleko stacji PKP w zacisznej okolicy Brwinowa w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej, pobliskich pól i łąk, składającego się z aktualnie z osiemnastu budynków budowanych w technologii tradycyjnej. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum, kościół, przychodnia i park.Ceny nowych mieszkańCena lokalu mieszkalnego w nowej inwestycji to 4950 zł/m2 brutto. Cena jest jedna dla wszystkich mieszkań.Cena garażu: 1586 zł/m2 bruttoTermin odbioru  III kwartał 2012.Cena obejmuje:•    tynki gipsowe w całym lokalu,•    wszystkie instalacje:- gazową, – wodno-kanalizacyjną, – ogrzewania i ccw,- elektryczną i teletechniczną o    jedno gniazdo bez przydziału numeru,o    wyjście pod gniazdo dostępowe do internetu,o    domofon w przedpokoju,o    jedno gniazdo telewizyjne w dowolnym punkcie,o    gniazda elektryczne i wyłączniki.•    stolarkę wewnętrzna,•    stolarkę zewnętrzna (wzmocnione drzwi wejściowe do lokalu),•    parapety,•    piec gazowy dwufunkcyjny (CO, CW),•    panele podłogowe w pokojach,•    balkon w każdym mieszkaniu•    piwnice•    parking przed blokiemLokal oddawany jest bez białego montażu, glazury, terakoty ani malowania. Nie ma obowiązku wykupu garażu wraz z mieszkaniem. Przewidywany czynsz ok. 2,50/mies. za m2

Inwestycja Osiedle Źródlane V znajduje się w Brwinowie, ul. Brwinów (10.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EKO - BUD Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Źródlane V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Źródlane V pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKO - BUD Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Źródlane V

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Źródlane V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Źródlane V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brwinów Rynek.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Źródlane V znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TUPTUŚ w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi w odległości 470 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa FAMILIA w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Źródlane V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Alfa w odległości 240 m, Ośrodek Zdrowia. NZOZ w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Źródlane V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Antoniak, w odległości 70 m znajduje się Oskroba, w odległości 80 m znajduje się Zdrowa żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Źródlane V w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 06.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie