Osiedle KRK - etap II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEcho Investment S.A.

Ceny od: 12 970 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle KRK - etap II dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
C.LU1
124,42 m²
Parter
1 613 727 zł12 970 zł/m²
C.LU2
117,97 m²
Parter
1 530 071 zł12 970 zł/m²
D.LU1
125,3 m²
Parter
1 625 141 zł12 970 zł/m²
D.LU4
93,1 m²
Parter
1 207 507 zł12 970 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle KRK to nowoczesne osiedle w skład, którego wchodzą 4 budynki. Osiedle powstaje w doskonałej lokalizacji (stara część Bronowic). Projekt powstał z myślą o tym, aby wszystko co potrzebne do wygodnego życia było w zasięgu ręki, w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy pełną ofertę usługowo – handlową, rekreacyjną i edukacyjną. Kolejnym atutem inwestycji jest komunikacji miejskiej ( przystanek tramwajowy, autobusowy, oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej – zaledwie parę minut).Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnych udogodnień ECHO SMART (zdalne zarządzanie mieszkaniem), a także punktu odbioru przesyłek, czy też ładowarek do pojazdów elektrycznych. Osiedle KRK etap II to dwa budynki (14-piętrowy i 11-piętrowy), w których znajduje się 211 mieszkań (od 1 do 4 pokojowych), o powierzchni od 27 do 98 m2. Oprócz mieszkań duży nacisk został położony na aranżację przestrzeni wspólnej. Mieszkanie na osiedlu KRK to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak również idealny produkt inwestycyjnyZakup mieszkania możliwy w systemie płatności 20/80W II etapie sprzedało się już około 50% mieszkań.Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą.

Inwestycja Osiedle KRK - etap II znajduje się na Bronowicach, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Inwestycja Osiedle KRK - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 12 do 15 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle KRK - etap II pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 93 do 125 metrów kwadratowych w cenie od 12 970 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Echo Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 256 do 279 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 93 do 125 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 207 507 do 1 625 141 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 12 970 zł/m².
Opis płatności:harmonogram 20/80!.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle KRK - etap II

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle KRK - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle KRK - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle KRK - etap II znajduje się się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 210 m, GALICYJSKIE CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 210 m, GALICYJSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle KRK - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 190 m znajduje się Buczek, w odległości 210 m znajduje się Avita.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle KRK - etap II w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się My Fitness Place, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2020

Data aktualizacji: 06.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie