Piastowskie Apartamenty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBF Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

W rejonie ulic Zachodniej i Wyszyńskiego, a dokładnie przy ul. Zawadzkiego "Zośki" 42AB (obok pętli autobusu nr 8, pomiędzy sklepem Intermarche i Gimnazjum, na byłym strzeżonym parkingu) powstanie nowoczesna inwestycja - PIASTOWSKIE APARTAMENTY.Lokalizacja obiektu jest idealna dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe, zapewniony jest też szybki dojazd co centrum Zielonej Góry komunikacją miejską. Piastowskie Apartamenty to czteropiętrowy, dwuklatkowy blok w kształcie litery U z windami, podziemną halą garażową i mieszkaniami dwupoziomowymi na 4 piętrze.Do wszystkim mieszkań na parterze przylegają ogródki, natomiast do mieszkań dwupoziomowych przylegają tarasy zlokalizowane na dachu budynku - na wyłączne użytkowanie.Wykończenie z niezwykłą elegancją części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci sprzyjać będą podniesieniu komfortu życia mieszkańców.Budynek 42 klatka A54 lokale mieszkalneMetraż: od 43,41 m2 (1-2 pokoje z aneksem kuchennym) do 93 m2 (4 pokoje w jednym poziomie) oraz mieszkania dwupoziomowe od 85m2 do 128m2Budynek 42 klatka B54 lokale mieszkalneMetraż: od 43,41 m2 (1-2 pokoje z aneksem kuchennym) do 93 m2 (4 pokoje w jednym poziomie) oraz mieszkania dwupoziomowe od 85m2 do 128m2WAŻNE - W tabeli mieszkań podano metraże powykonawcze - rzeczywiste, a karty mieszkań (z metrażami projektowymi) są załączone tylko poglądowo.Do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni do 1,8m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać!Cena brutto garaży: od 30 tys do 38 tys.UWAGA! - Garaże są sprzedawane już tylko do mieszkań w jednym poziomie powyżej 90m2 i do mieszkań dwupoziomowych.Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefoniaMateriał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 15 cm, tynki mineralne

Inwestycja Piastowskie Apartamenty znajduje się w Zielonej Górze, ul. Zawadzkiego (1.5 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera EBF Development.

Inwestycja Piastowskie Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piastowskie Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 106 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBF Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Piastowskie Apartamenty

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piastowskie Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Piastowskie Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawadzkiego "Zośki".

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowskie Apartamenty znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 8 w odległości 240 m, V Liceum Ogólnokształcące w odległości 350 m, Przedszkole "Jacek i Agatka" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piastowskie Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczne Centrum Medyczne Urolog w odległości 140 m, Prywatny Gabinet Ortopedyczny w odległości 180 m, NZOZ ABC Medic w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piastowskie Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Intermarché, w odległości 130 m znajduje się Rema, w odległości 200 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowskie Apartamenty w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko do gry w koszykówkę, w odległości 200 m znajduje się Boisko do gry w piłkę nożną.

Data publikacji: 18.04.2019

Data aktualizacji: 05.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie