Kompleks Zachodnia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zachodnia, oferowane bezpośrednio przez EBF Development

Zielona Góra, ul. Zachodnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Kompleks Zachodnia

8 zdjęć

Kompleks Zachodnia
Kompleks Zachodnia
Kompleks Zachodnia
Kompleks Zachodnia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowoczesny  budynek przy ulicy Zachodniej/Wyszyńskiego, położony na osiedlu z bogatą infrastrukturą (w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, itp.). Dogodny dojazd do centrum miasta.  Budynek 6-ciokondygnacyjny, w kształcie litery U, trzyklatkowy, z windami. W hali garażowej są dostępne garaże w cenie od 24.600,00 zł do 28.290,00 zł. W budynku mieszczą się również LOKALE USŁUGOWE do wynajęcia lub na sprzedaż.Ilość mieszkań: 128 lokali o zróżnicowanym metrażuMetraż: od 28,73m2 (1 pokój z aneksem kuchennym) do 88,54 m2 (4 pokoje z kuchnią)Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefoniaMateriał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 15cm, tynki mineralne Cena brutto:3750zł/m2  – mieszkania o powierzchni powyżej 60m23790zł/m2  – mieszkania o powierzchni do 60m2Powierzchnia ogólna lokali usługowych:  655 m2 Istnieje możliwość podziału na mniejsze lokale.Cena netto:  4 500,00 zł + VAT 23% za 1m2lub cena netto najmu: 45,00 zł + VAT 23% za 1m2 miesięcznie.Inwestycja zrealizowana.

Inwestycja Kompleks Zachodnia znajduje się w Zielonej Górze, ul. Zachodnia (1.9 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez EBF Development.

Inwestycja Kompleks Zachodnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kompleks Zachodnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EBF Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kompleks Zachodnia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kompleks Zachodnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Kompleks Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawadzkiego "Zośki".

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kompleks Zachodnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kompleks Zachodnia znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Jacek i Agatka" w odległości 110 m, V Liceum Ogólnokształcące w odległości 180 m, Medyczna Szkoła Zawodowa w Zielonej Górze w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kompleks Zachodnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Tesco, w odległości 410 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kompleks Zachodnia w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się drabinka, w odległości 180 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 29.02.2012
Data aktualizacji: 10.05.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: