Kompleks Zachodnia II etap

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBF Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 389 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Jana z Kolna(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Zielona Góra, ul Jana z Kolna (1.4 km od centrum Zielonej Góry)
  Apartamenty Jana z Kolna
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 92
  Powierzchnia: 42 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  EBF Development

Opis Inwestycji

W rejonie ulic Zachodniej, Wyszyńskiego przy ul. Zbyszka Godlewskiego proponujemy kontynuację nowoczesnej inwestycji - Kompleks Zachodnia. Lokalizacja ta jest idealna dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe, a także zapewniony jest szybki dojazd do centrum Zielonej Góry komunikacją miejską.Kontynuacja inwestycji Kompleks Zachodnia - to budowa trzech 6-ciokondygnacyjnych (5 pięter) budynków z windami, w sumie 330 lokali mieszkalnych. Do mieszkań na parterze przylegają ogródki - na wyłączne użytkowanie. Zaplanowane są podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi otwartymi i zamkniętymi. Wykończenie z niezwykłą elegancją części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci sprzyjać będą podniesieniu komfortu życia mieszkańców.

Inwestycja Kompleks Zachodnia II etap znajduje się w Zielonej Górze, ul. Godlewskiego (1.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera EBF Development.

Inwestycja Kompleks Zachodnia II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kompleks Zachodnia II etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBF Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do wszystkich mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni 1-1,5m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Do wszystkich mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni 1-1,5m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kompleks Zachodnia II etap

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Kompleks Zachodnia II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Monte Cassino (179).

Data publikacji: 27.06.2019

Data aktualizacji: 02.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie