Kompleks Zachodnia II etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Godlewskiego, oferowane bezpośrednio przez EBF Development

Zielona Góra, ul. Godlewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Kompleks Zachodnia II etap

9 zdjęć

Kompleks Zachodnia II etap
Kompleks Zachodnia II etap
Kompleks Zachodnia II etap
Kompleks Zachodnia II etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

W rejonie ulic Zachodniej, Wyszyńskiego przy ul. Zbyszka Godlewskiego proponujemy kontynuację nowoczesnej inwestycji - Kompleks Zachodnia. Lokalizacja ta jest idealna dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe, a także zapewniony jest szybki dojazd do centrum Zielonej Góry komunikacją miejską.

Kontynuacja inwestycji Kompleks Zachodnia - to budowa trzech 6-ciokondygnacyjnych (5 pięter) budynków z windami, w sumie 330 lokali mieszkalnych. Do mieszkań na parterze przylegają ogródki - na wyłączne użytkowanie. Zaplanowane są podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi otwartymi i zamkniętymi. Wykończenie z niezwykłą elegancją części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci sprzyjać będą podniesieniu komfortu życia mieszkańców.

Inwestycja Kompleks Zachodnia II etap znajduje się w Zielonej Górze, ul. Godlewskiego (1.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez EBF Development.

Inwestycja Kompleks Zachodnia II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kompleks Zachodnia II etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EBF Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do wszystkich mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni 1-1,5m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Do wszystkich mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni 1-1,5m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kompleks Zachodnia II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kompleks Zachodnia II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kompleks Zachodnia II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Monte Cassino.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kompleks Zachodnia II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kompleks Zachodnia II etap znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: V Liceum Ogólnokształcące w odległości 100 m, Przedszkole "Jacek i Agatka" w odległości 190 m, Miejskie Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi "Wyspa Dzieci" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kompleks Zachodnia II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Tesco, w odległości 150 m znajduje się Aldi, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kompleks Zachodnia II etap w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Krzesełko do podnoszenia masy ciała - wyciąg górny, w odległości 110 m znajduje się Narciarz / wahadło.

Data publikacji: 27.06.2019
Data aktualizacji: 02.10.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: