Uniwersum - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

Dynamix Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 169

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1004 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Uniwersum - Etap II

6 zdjęć

Uniwersum - Etap II
Uniwersum - Etap II
Uniwersum - Etap II
Uniwersum - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (10)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Uniwersum to kompleks mieszkaniowy złożony z trzech 6-piętrowych budynków o prostej, ponadczasowej architekturze. Oferta mieszkań o wielkości od 36 do 105 m2 spełni oczekiwania zarówno studentów, młodych par, jak również rodzin z dziećmi i osób starszych. Bezpośrednie sąsiedztwo kampusu Uniwersytetu Łódzkiego zapewnia wyjątkową, inspirującą i pełną życia atmosferę.

Inwestycja Uniwersum - Etap II znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Pomorska 169 (3.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Dynamix Sp. z o.o.

Inwestycja Uniwersum - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Uniwersum - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamix Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Położenie Inwestycji w sposób unikatowy pozwoli mieszkańcom łączyć zalety mieszkania w dużym mieście z jednoczesnym zachowaniem prywatności i spokoju. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się różnorodne obiekty handlowo-usługowe, placówki oświatowe i infrastruktura komunikacji miejskiej. Budynek Etapu I znajduje się w trzeciej linii zabudowy od ulicy Pomorskiej, w otoczeniu wysokich drzew, co tworzy efekt spokojnego zacisza dla mieszkańców. Bezpośrednie sąsiedztwo kampusu Uniwersytetu Łódzkiego zapewnia wyjątkową, inspirującą atmosferę.

W najbliższej okolicy:

Sklepy spożywcze i drogerie: 30-300m

Kampus Uniwersytetu Łódzkiego: 200m

Przystanek (autobus, tramwaj): 100-200m

Poczta: 40m

Siłownia: 950m

Przychodnia NZOZ: 950m

Basen: 400m

Przedszkole: 500m

Szkoła Podstawowa: 200m

Szpital: 1000m

Parking strzeżony: 50m

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Uniwersum - Etap II?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Uniwersum - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1201 metrów od inwestycji Uniwersum - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Uniwersum - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Uniwersum - Etap II znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 30 m, Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 69 m, Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny w odległości 104 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Uniwersum - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego. SPZOZ w odległości 653 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 670 m, Venomed w odległości 684 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Uniwersum - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 84 m znajduje się Żabka, w odległości 164 m znajduje się Spar Express, w odległości 226 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Uniwersum - Etap II w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 348 m znajduje się boisko / kort, w odległości 366 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.07.2020
Data aktualizacji: 24.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: