Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania KatoVice(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Karola Stabika (8.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 501 brutto/m2
  Mieszkania KatoVice
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 84 - 101 m2
  Liczba pokoi: 5
  Blockhaus Sp. z o.o.
 • Katowice Słonecznikowa(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Słonecznikowa (9.1 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 440 brutto/m2
  Katowice Słonecznikowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 99 - 100 m2
  Liczba pokoi: 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja obejmuje realizację dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, o pow. 114,57 m2 każdy. Dogodna lokalizacja przy ul. Porzeczkowej, w południowej dzielnicy Katowic - Kostuchnie, zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie doskonałą komunikację do centrum Katowic, Mikołowa oraz Tychów.Bezpieczna transakcja: zwracamy wpłacony zadatek w przypadku, gdy Bank nie udzieli Ci kredytu.lokalizacjaDojazd:- do centrum Katowic – 15 min (9 km)-dojazddo autostrady A4 - 10 min (9 km)Komunikacja Miejska:-nr 688, 698, 695, 905N,Rekreacja i wypoczynek:• Centrum Sportowe „Bażantowo” – 2,7km• Las - 300m• Plac zabaw przy ul. Wantuły – 8,0mEdukacja• Miejskie Przedszkole nr 42 – 200 m• Miejskie Przedszkole nr 41 – 800 m• Szkoła podstawowa nr 29 – 1,0km• Gimnazjum nr 18 – 300 mCentra Handlowe- CH Bażantowo – 2,2 km- Biedronka – 1,9 km- Lidl – 1,2 km

Inwestycja Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Porzeczkowa (8.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostuchna Osiedle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 38 w odległości 260 m, Miejskie Przedszkole nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ REVITAL System Medyczny w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Ranczo / ABC, w odległości 300 m znajduje się Pionier.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle domów przy ul. Porzeczkowej w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.01.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie