Budynek mieszkalny

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wolności, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. Wolności 103

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Budynek mieszkalny

5 zdjęć

Budynek mieszkalny
Budynek mieszkalny
Budynek mieszkalny
Budynek mieszkalny

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Parkowa

  Antrans Invest Sp. z o.o.

 • Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

 • Uroczysko Matylda
  od: 5 692 zł/m2

  Grupa Wyburzeniowa Południe

Opis Inwestycji

Kameralny budynek w centrum miasta Chorzowa.Apartamentowiec posiada 9 mieszkań o metrażach od 46m2 do 66m2. Do każdego mieszkania przypisana jest piwnica.Za budynkiem miejsca parkingowe, a w budynku garaże.Podane ceny za mieszkanie zawierają udział w gruncie, miejsce parkingowe i piwnice.Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z pobliskimi miastami.Mieszkania w stanie deweloperskim tylko na sprzedaż!

Nieruchomość zarządzana bedzie przez Dombud Development Sp. z o.o.

Inwestycja Budynek mieszkalny znajduje się w Chorzowie, ul. Wolności 103 (1.2 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Budynek mieszkalny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Budynek mieszkalny pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budynek mieszkalny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Budynek mieszkalny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Omańkowskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek mieszkalny znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Wesołe Pszczółki w odległości 200 m, Przedszkole Nr 9 w odległości 210 m, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Budynek mieszkalny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopeda dr L.Musiał w odległości 150 m, Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie w odległości 240 m, Stacja dializ, nefrolog w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budynek mieszkalny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 520 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek mieszkalny w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: