Dom na Służewcu

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Nowy Służewiec, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Nowy Służewiec 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 69 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom na Służewcu

4 zdjęcia

Dom na Służewcu
Dom na Służewcu
Dom na Służewcu
Dom na Służewcu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dom na Służewcu to inwestycja położona w dzielnicy Ursynów, przy ulicy Nowy Służewiec 21. To dobre miejsce, by czerpać z życia pełnymi garściami – blisko stąd do Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz terenów rekreacyjnych. Inwestycję wyróżnią atrakcyjne elementy graficzne, które nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru. Dom na Służewcu to propozycja dla młodych indywidualistów, którzy chcą podkreślić swoją oryginalność!

Dom na Służewcu to 5-piętrowy budynek zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Inwestycję wyróżni charakterystyczny motyw przewodni, który znajdzie się na elewacji jak i wewnątrz budynku. Za projekt designu odpowiada agencja Osom Studios, która współpracowała m.in. z Nike, Facebookiem, Dawidem Podsiadło czy Arturem Rojkiem. Wyjątkowe połączenie estetyki i funkcjonalności sprawi, że Dom na Służewcu nie tylko ucieszy mieszkańców, ale i zrobi wrażenie na ich gościach.

Dom na Służewcu oferuje 102 mieszkania od 1- do 5-pokojowych o zróżnicowanych metrażach, od 27 m2 do 110 m2. Ponad połowę oferty stanowić będą lokale 2-pokojowe. Największe mieszkania zaprojektowano tak, aby ułatwić ich podział na mniejsze lokale – jest to więc dobry zakup pod inwestycje. Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały przydomowe ogródki, zaś te znajdujące się na wyższych piętrach – balkony lub loggie.

Inwestycja Dom na Służewcu znajduje się na Osiedlu Wyczółki, ul. Nowy Służewiec 21 (7.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Dom na Służewcu została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Dom na Służewcu nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Położenie Domu na Służewcu oferuje szereg korzyści:

- dojazd w kilkanaście minut do centrum miasta,

- bliskość Galerii Mokotów pełnej sklepów, restauracji i usług,

- zaledwie 5 min do ulicy Puławskiej, Południowej Obwodnicy Warszawy i lotniska Chopina,

- sąsiedztwo centrum biznesowego na Służewcu,

- popularne tereny zielone w okolicy, m.in. Kopa Cwila i Dolinka Służewiecka,

- dostęp do bogatej oferty kulturalnej m.in. poprzez Służewski Dom Kultury.

Lokalizacja Domu na Służewcu zapewnia łatwy dostęp do bogatej oferty stolicy. Galeria Mokotów oraz pobliskie sklepy i restauracje pozwalają przyjemnie spędzić czas na zakupach albo w kinie. W okolicy znajduje się wiele parków i terenów rekreacyjnych. Atutem jest też niewielka odległość od centrum biznesowego na Służewcu oraz od lotniska Chopina. Wygodny i szybki transport po mieście gwarantują pobliskie ważne arterie komunikacyjne, liczne linie autobusowe i przystanek kolei aglomeracyjnej – Warszawa Okęcie.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom na Służewcu?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom na Służewcu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2534 metrów od inwestycji Dom na Służewcu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ursynów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom na Służewcu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Służewcu znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mini Żłobek - filia Żłobka nr 7 w odległości 323 m, Przedszkole Publiczne Edulica w odległości 373 m, Niepubliczne Przedszkole "Harmony Montessori Park II" w odległości 482 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom na Służewcu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stay Healthy w odległości 232 m, Atelier Uśmiechu w odległości 232 m, Dental Elegance w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom na Służewcu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 199 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 226 m znajduje się Gromulski, w odległości 251 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Służewcu w odległości 314 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 397 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 402 m znajduje się lodowisko.

Data publikacji: 16.12.2021
Data aktualizacji: 03.08.2023

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Osiedlu Wyczółki

Oferty na Osiedlu Wyczółki

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: