Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Derby

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Skarbka z Gór, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 118 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

DerbyDerby

6 zdjęć

Derby
Derby
Derby
Derby

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Układ konstrukcyjny słupowo-płytowy, ściany murowane, stropy monolityczne-żelbetowe.

Dach

Stropodach niewentylowany, pokrycie papą termozgrzewalną, odwodnienie podgrzewanymi wpustami dachowymi, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekane w kolorze.

Elewacja

Murowane z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem wykończone tynkiem cienkowarstwowym.

Stolarka okienna

PCV koloru białego rozwieralne. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkowa funkcją uchylania oraz nawiewnikiem.

Drzwi zewnętrzne

Wzmocnione z blokadami antywyważeniowymi.

Balkony

Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne produkcji polskiej. Balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie w kolorze. Ścianki żelbetowe tynkowane i malowane. Balkony na ostatniej kondygnacji zadaszone.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany. W łazienkach ściany nie tynkowane.

Sufity

Tynk gipsowy, Jednokrotnie malowane.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja telefoniczna, telewizyjna, domofonowa, instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna.

Ogrzewanie

Ogrzewanie z własnej kotłowni.

Wentylacja

Wentylacja grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna). Bez urządzeń sanitarnych.

Wyposażenie kuchni

Instalacja wodna - piony z rur z tworzyw sztucznych, indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej. Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, kuchnia gazowa, lodówka, zmywarka).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Cena: 26260 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Znane i cenione osiedle mieszkaniowe Derby charakteryzuje się kameralną, 3 – piętrową zabudową tworzącą przytulną, rodzinną atmosferę. W ofercie dostępne są nowoczesne, przestronne mieszkania z widnymi kuchniami oraz prywatnymi balkonami lub tarasami. Komfort życia mieszkańców podnoszą szybkie windy, komórki lokatorskie i podziemne garaże. Całość została wykonana z nowoczesnych materiałów, przy zastosowaniu wysokiego standardu wykończenia. Lokalizacja inwestycji na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór gwarantuje dobrą infrastrukturę, a jednocześnie bliskość przyjaznych terenów spacerowych, pozwalających na uprawianie różnych form wypoczynku. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się liczne centra handlowe i punkty usługowe, zaś z myślą o najmłodszych mieszkańcach inwestycji powstały atrakcyjne place zabaw. Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Derby. Zainteresowani mogą także skorzystać z usług Działu Aranżacji Wnętrz posiadającego w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Inwestycja Derby znajduje się na Grodzisku, ul. Skarbka z Gór (9.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Derby została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Derby nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Derby?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Derby mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2482 metrów od inwestycji Derby znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kondratowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Derby znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Derby znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 266 m, Przedszkole nr 429 w odległości 269 m, Żłobek nr 59 w odległości 324 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Derby jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Dental Spa w odległości 744 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Derby składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 144 m znajduje się Stokrotka, w odległości 228 m znajduje się Globi, w odległości 260 m znajduje się Magai warzyw czar owoców.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Derby w odległości 140 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 141 m znajduje się boisko / kort, w odległości 169 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023