Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Głowackiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Głowackiego, oferowane bezpośrednio przez

Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 516 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

GłowackiegoGłowackiego

5 zdjęć

Głowackiego
Głowackiego
Głowackiego
Głowackiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Bartosza Głowackiego w Krakowie, to pięciopiętrowy budynek mieszkalny, wielorodzinny, w którym mieszkania oscylują metrażach od 38m2 aż do 101m2.

Mieszkańcy będą mogli również wypocząć na przestronnych balkonach loggiach i tarasach.

Aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych w budynku zaprojektowano kondygnację podziemną z indywidualnymi boksami garażowymi.

Inwestycja Głowackiego znajduje się na Bronowicach, ul. Głowackiego (3.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Inwestycja Głowackiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Głowackiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Głowackiego?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Głowackiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 324 metrów od inwestycji Głowackiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Głowackiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 82 w odległości 271 m, przedszkole w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Wierchy w odległości 516 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Głowackiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VeronaMed w odległości 249 m, dr Englert DermaClinic w odległości 299 m, Stomatologia Steczko w odległości 344 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Głowackiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 166 m znajduje się Żabka, w odległości 248 m znajduje się Żabka, w odległości 251 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego w odległości 222 m znajduje się WKS Wawel, w odległości 227 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 244 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023