Osiedle Przylaszczkowa II etap

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Ul. Przylaszczkowa, oferowane bezpośrednio przez

Atelier Invest

Warszawa, Wawer, Falenica, Ul. Przylaszczkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 80 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przylaszczkowa II etap

2 zdjęcia

Osiedle Przylaszczkowa II etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Stan surowy

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

stan surowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Ofrerujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej przy ulicy Przylaszczkowej w Warszawie w gminie Wawer stanowiące kontynuację poprzedniego osiedla przy tej ulicy.

Lokalizacja ta jest doskonała zarówno pod względem dojazdu do centrum Warszawy jak i również ciszy, spokoju oraz bliskości lasów i łąk. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest planowane przeniesienie Wału Miedzeszyńskiego bliżej Wisły.Zespół domów przy ulicy Przylaszczkowej to propozycja zamieszkania w kameralnym osiedlu dla osób ceniących sobie wygodę mieszkania poza centrum miasta a jednocześnie w jego bliskości.

Teren osiedla jest ogrodzony. Budynki wykonano w technologii tradycyjnej z atestowanych materiałów budowlanych najwyższej jakości znanych marek.

Inwestycja Osiedle Przylaszczkowa II etap znajduje się w Falenicy (15.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atelier Invest.

Inwestycja Osiedle Przylaszczkowa II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atelier Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1274 metrów od inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych w odległości 398 m, szkoła w odległości 415 m, przedszkole w odległości 432 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 465 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 811 m znajduje się Caro. Delikatesy, w odległości 862 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylaszczkowa II etap w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 393 m znajduje się boisko / kort, w odległości 399 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: