Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 36,63 m² - numer 148/5

Ta oferta bierze udział w konkursie

Inwestycja:

Aleje Praskie

Deweloper:

Develia

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Podskarbińska 32/34

Aleje PraskieAleje Praskie

10 zdjęć

Aleje Praskie
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

36,63 m²

Piętro

Parter

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Kuchnia

zamknięta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

148/5

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (185 miejsc): zakup obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne (34): wielkość: 2,5-5,5 m2, zakup nieobowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Metro - Szwedzka - 2246 m

Przystanek Tramwajowy - 976 m

Przystanek Autobusowy - 112 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 26 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 27 sklepów, 59 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Aleje Praskie to projekt mieszkaniowy realizowany przez grupę spółek deweloperskich DEVELIA S.A. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – na Pradze Południe, niespełna 900 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt wyróżnia ciekawe zagospodarowanie przestrzeni – zaplanowano alejki spacerowe, tężnię solankową, plac zabaw dla najmłodszych, przy czym ruch kołowy na terenie osiedla ma być ograniczony do minimum. Plac z kawiarniami i restauracjami będzie stanowił centralny punkt osiedla. Aleje Praskie są usytuowane w obrębie osiedla Kamionek – części Pragi, która zyskuje na popularności i wyróżnia się ciekawą architekturą oraz sztuką uliczną. Liczne tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście. W pobliżu znajdziemy m.in.: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Polińskiego, Park Skaryszewski czy teren wokół Jeziora Kamionkowskiego. Kamionek jest również bardzo dobrze skomunikowany. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych – ul. Grochowskiej, ul. Targowej, Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na szybki dojazd w inne rejony miasta, a dotarcie samochodem do centrum zajmuje kilkanaście minut. Osoby preferujące poruszanie się środkami komunikacji miejskiej mogą wybierać pomiędzy autobusami, tramwajami, koleją (dworzec PKP Warszawa Wschodnia), a w przyszłości także II linią metra. Aleje Praskie to projekt, na który warto zwrócić uwagę zarówno, jeśli poszukujemy mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem w celach inwestycyjnych. Osiedle ma duży potencjał dzięki doskonałej lokalizacji.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Aleje Praskie na Grochowie, ul. Podskarbińska 32/34 (5.1 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Develia.

Cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 1200 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 232 oferty o powierzchni od 30 do 103 m².

W budynkach jest od 5 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Aleje Praskie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 148/5 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

3 parki w okolicy

Pow. dodatkowe

Ogródek

Oferta

W ostatnim czasie uruchomiona została sprzedaż III etapu Alei Praskich, w ramach której znajduje się 252 lokali mieszkalnych.

Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Projekt realizowany jest z zastosowaniem najnowszych technologii i w trosce o ochronę środowiska. Potwierdzeniem tego jest certyfikowanie budynków międzynarodowym systemem BREEAM. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum. Na terenie inwestycji powstaną także alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. W ofercie przewidziane są również lokale usługowe.

Lokalizacja

Aleje Praskie to projekt mieszkaniowy realizowany przez grupę spółek deweloperskich DEVELIA S.A. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – na Pradze Południe, niespełna 900 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt wyróżnia ciekawe zagospodarowanie przestrzeni – zaplanowano alejki spacerowe, tężnię solankową, plac zabaw dla najmłodszych, przy czym ruch kołowy na terenie osiedla ma być ograniczony do minimum. Plac z kawiarniami i restauracjami będzie stanowił centralny punkt osiedla.

Aleje Praskie są usytuowane w obrębie osiedla Kamionek – części Pragi, która zyskuje na popularności i wyróżnia się ciekawą architekturą oraz sztuką uliczną. Liczne tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście. W pobliżu znajdziemy m.in.: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Polińskiego, Park Skaryszewski czy teren wokół Jeziora Kamionkowskiego. Kamionek jest również bardzo dobrze skomunikowany. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych – ul. Grochowskiej, ul. Targowej, Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na szybki dojazd w inne rejony miasta, a dotarcie samochodem do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Atuty inwestycji:

• Funkcjonalne układy mieszkań

• Tężnia solankowa, aleje spacerowe na terenie osiedla

• Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

• W pobliżu jest planowana stacja metra – Mińska

• Dobra komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy

• Niska zabudowa i spokojny charakter inwestycji

• Parki i tereny rekreacyjne w okolicy

Daty zakończenia poszczególnych etapów inwestycji:

Etap III - III kwartał 2025

Etap IV – III kwartał 2024

Etap V – II kwartał 2025

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Aleje Praskie, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 34 podobne nowe mieszkania.

Develia logo

W sprzedaży 2731 nieruchomości w 30 inwestycjach

6 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 56 inwestycjach

Data publikacji: 21.09.2021
Data aktualizacji: 22.05.2024

Kup to mieszkanie na kredyt

Symulacja miesięcznej raty kredytowej

Wkład własny

Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości

%

Od 10%

Do 90%

Okres kredytowania

Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania

30 lat

Od 5 lat

Do 35 lat

Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.

Twoja miesięczna rata kredytu

-

Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 - 0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych

Architekci - oferta

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

zapytaj o ofertę wykończenia
Develia logo

Develia

Adres biura sprzedaży:

ul. Podskarbińska 32, 03-829 Warszawa (Lokal usługowy U6, wejście od ul. Drwęckiej)

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023