Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Magnoliowy Ogród

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podłącze, oferowane bezpośrednio przez

Cracovia Investments Sp z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Podłącze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Magnoliowy OgródMagnoliowy Ogród

12 zdjęć

Magnoliowy Ogród
Magnoliowy Ogród
Magnoliowy Ogród
Magnoliowy Ogród

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

• drewniane przeszklone dwukomorową szybą zespoloną z ciepłą ramką TGI, drewno – MERANTI, podwójna uszczelka Schlegel, system przesuwny HST (okna tarasowe)

Drzwi zewnętrzne

• drewniane pełne gładkie

Ściany

Ściany zewnętrzne: • tynk zewnętrzny – silikonowy BAUMIT • siatka szklana podtynkowa (165g/m2) montowana na zaprawie klejowej • izolacja termiczna – styropian fasadowy, lambda 0,036 • ściana murowana z bloczków ceramicznych poryzowanych / ściana Ŝelbetowa • grunt szczepny • tynk wewnętrzny cementowy, cementowo – wapienny (łazienki) Ściany wewnętrzne (działowe): • tynk cementowy, cementowo – wapienny (łazienki) • ściana murowana z bloczków ceramicznych poryzowanych • tynk cementowy, cementowo – wapienny (łazienki)

Parapety zewnętrzne

• kamienne, granit LIGHT GREY

Parapety wewnętrzne

• kamienne

Instalacje

Instalacje w mieszkaniu: • elektryczne • teletechniczna • światłowodowa • wodno-kanalizacyjna • centralnego ogrzewania • gazowa (doprowadzona do kotła gazowego) • wentylacyjna

Wentylacja

• mechaniczna, system jedno rurowy z wentylatorami podtynkowymi firmy HARMANN

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Pod wiatą Cena: 45 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Wyobraź sobie mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa – Woli Justowskiej, doskonale skomunikowane, w którym można doznawać piękna otaczającej natury i jednocześnie cieszyć się bliskością centrum Krakowa. Apartament zaprojektowany zgodnie z Twoimi marzeniami, w pełni funkcjonalny, wygodny i luksusowy. Apartament, w którym doświadczysz relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do naszego nowego prestiżowego projektu Magnoliowy Ogród.

Magnoliowy Ogród to elegancka, delikatna, minimalistyczna architektura, która z charakterystyczną jasną elewacją oraz dużymi przeszkleniami nawiązują do bliskości natury. Magnoliowy Ogród składa się z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej i dwóch w zabudowie wolnostojącej. Apartamenty będą liczyły od 40 m2 do 135 m2. Każdy budynek posiada jeden mniejszy apartament i jeden dwupoziomowy. Dwa budynki posiadają prywatne windy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w szczególny sposób zadbać o przestrzeń zewnętrzną zapewniając zapierający dech w piersiach Magnoliowy Ogród.

Inwestycja Magnoliowy Ogród znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Podłącze (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Cracovia Investments Sp z o.o.

Inwestycja Magnoliowy Ogród została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Magnoliowy Ogród nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Cracovia Investments Sp z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magnoliowy Ogród mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 333 metrów od inwestycji Magnoliowy Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielanka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magnoliowy Ogród znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 645 m, Maltańskie Centrum Pomocy Dzieciom w odległości 811 m, przedszkole w odległości 829 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Magnoliowy Ogród jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ortopedyczny "Ortopedicum" w odległości 508 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 537 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnoliowy Ogród składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 322 m znajduje się Wojciech Wilk, w odległości 329 m znajduje się Bacówka, w odległości 333 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród w odległości 417 m znajduje się basen, w odległości 472 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 540 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 05.03.2021
Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023