Cracovia Investments Sp z o.o. logo

Cracovia Investments Sp z o.o.

Kraków, ul. Piastowska 44b
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Cracovia Investments jest gwarancją pełnego profesjonalizmu. Firma powstała dzięki połączeniu kilkunastoletniego doświadczenia firmy budowlanej, prowadzona przez Pana Andrzeja Łosiowskiego i kreatywności, pasji tworzenia rzeczy wyjątkowych przez krakowskiego biznesmana Pana Ryszarda Rączkę. Cracovia Investments tworzy i realizuje ekskluzywne i wyjątkowe projekty dla wymagających klientów, gwarantując równocześnie bezpieczeństwo transakcji. Odróżniamy się od innych deweloperów wrażliwością na szczegóły architektury i piękno wykończenia. Zadowolenie Klientów jest tym, co nas motywuje do podejmowania dalszych inwestycji.

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Wille Podkamyk
  gotowe
  Wille Podkamyk to osiedle sześciu domów jednorodzinnych wraz z przestronnymi ogrodami.Budynki wyróżniają się nowoczesną architekturą, funkcjonalnością oraz wysokim standardem.Każdy z domów posiada własny dwustanowiskowy garaż.

  Wille Podkamyk

  ul. Podkamyk , Zwierzyniec, Kraków(8 km od centrum)
  Cracovia Investments Sp z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Cracovia Investments Sp z o.o. logo
Cracovia Investments Sp z o.o.
Kraków, ul. Piastowska 44b
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: