Sołtysowska 35a

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezConvector Development Spółka z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 753 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Botanika etap III(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Tomickiego (5.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500 brutto/m2
  Osiedle Botanika etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 52 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Stylhut Sp. z o.o.
 • Sołtysowska 23(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 23 (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Sołtysowska 23
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 28 - 110 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 18 ofert
  Develocity Sp. z o.o
 • Willa Sołtysowska(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 5 (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 900 brutto/m2
  Willa Sołtysowska
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 31 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 16 ofert
  Samson-Dom

Opis Inwestycji

Sołtysowska 35a

Nowe mieszkania w KrakowieKameralny budynek w atrakcyjnej lokalizacji w CzyżynachWszystkim, którzy szukają rozsądnej oferty na rynku nieruchomości proponujemy nowe mieszkania w Krakowie pod adresem Sołtysowska 35a. Ze względu na spokojne położenie, w otoczeniu zieleni i niskich domów jednorodzinnych, jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i kameralny nastrój. Pięciokondygnacyjny budynek, o przyjemnej dla oka bryle architektonicznej, zlokalizowany jest na dogodnie położonej działce w Czyżynach, w sąsiedztwie dobrze rozwiniętej infrastruktury – przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i centrów handlowych oraz terenów zielonych.Nowe, tanie mieszkania - oferta dla każdegoSołtysowska 35a to jeden budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym, w którym znajduje się 87 przestronnych i funkcjonalnych nowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33,6 (mieszkanie 1-pokojowe) do 97,7 m2 (mieszkanie 5-pokojowe), z których niemal każde posiada balkon, loggię lub taras. Dla podniesienia komfortu, w wielu mieszkaniach zaprojektowano garderobę. W każdym mieszkaniu na parterze zapewniono standardowe wyposażenie okien w rolety zewnętrzne. Dla wygody mieszkańców budynek zaprojektowano w układzie 4 klatek schodowych z windami, z możliwością parkowania pojazdów w garażu podziemnym lub na zewnątrz budynku.Budynek został zaprojektowany przez krakowską pracownię architektoniczną K3 ARCHITEKCI B. Bury, R. Chowaniec i P. Chuchacz.Forma własności lokali - własność hipoteczna.Czytelne warunkiUczciwość i rzetelność jest podstawą naszego działania. W Biurze Sprzedaży można uzyskać wszelkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie nowego mieszkania. Każdą umowę przedwstępną z nabywcami zawieramy w formie aktu notarialnego. Sprzedając mieszkania nie stosujemy waloryzacji cen ani ukrytych dopłat, a cena ustalona w umowie jest gwarantowana.

Inwestycja Sołtysowska 35a znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 35a (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Convector Development Spółka z o.o..

Inwestycja Sołtysowska 35a została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowska 35a pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Convector Development Spółka z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 24600 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sołtysowska 35a

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowska 35a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Sołtysowska 35a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorki.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowska 35a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Delikatesy Miś, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Skalanka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska 35a w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się AVATAR Centrala Ruchu, w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie