Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sołtysowska 35a

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowska 35a, oferowane bezpośrednio przez

Convector Development Spółka z o.o.

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 35a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 573 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sołtysowska 35aSołtysowska 35a

7 zdjęć

Sołtysowska 35a
Sołtysowska 35a
Sołtysowska 35a
Sołtysowska 35a

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 24600 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sołtysowska 35a logo

Nowe mieszkania w Krakowie

Kameralny budynek w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach

Wszystkim, którzy szukają rozsądnej oferty na rynku nieruchomości proponujemy nowe mieszkania w Krakowie pod adresem Sołtysowska 35a. Ze względu na spokojne położenie, w otoczeniu zieleni i niskich domów jednorodzinnych, jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i kameralny nastrój. Pięciokondygnacyjny budynek, o przyjemnej dla oka bryle architektonicznej, zlokalizowany jest na dogodnie położonej działce w Czyżynach, w sąsiedztwie dobrze rozwiniętej infrastruktury – przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i centrów handlowych oraz terenów zielonych.

Nowe, tanie mieszkania - oferta dla każdego

Sołtysowska 35a to jeden budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym, w którym znajduje się 87 przestronnych i funkcjonalnych nowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33,6 (mieszkanie 1-pokojowe) do 97,7 m2 (mieszkanie 5-pokojowe), z których niemal każde posiada balkon, loggię lub taras. Dla podniesienia komfortu, w wielu mieszkaniach zaprojektowano garderobę. W każdym mieszkaniu na parterze zapewniono standardowe wyposażenie okien w rolety zewnętrzne. Dla wygody mieszkańców budynek zaprojektowano w układzie 4 klatek schodowych z windami, z możliwością parkowania pojazdów w garażu podziemnym lub na zewnątrz budynku.

Budynek został zaprojektowany przez krakowską pracownię architektoniczną K3 ARCHITEKCI B. Bury, R. Chowaniec i P. Chuchacz.

Forma własności lokali - własność hipoteczna.

Czytelne warunki

Uczciwość i rzetelność jest podstawą naszego działania. W Biurze Sprzedaży można uzyskać wszelkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie nowego mieszkania. Każdą umowę przedwstępną z nabywcami zawieramy w formie aktu notarialnego. Sprzedając mieszkania nie stosujemy waloryzacji cen ani ukrytych dopłat, a cena ustalona w umowie jest gwarantowana.

Inwestycja Sołtysowska 35a znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 35a (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Convector Development Spółka z o.o.

Inwestycja Sołtysowska 35a została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowska 35a nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Convector Development Spółka z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowska 35a?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowska 35a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 34 metrów od inwestycji Sołtysowska 35a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorki 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowska 35a znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska 35a znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fajny Żłobek w odległości 152 m, Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 536 m, Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy w odległości 886 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sołtysowska 35a jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dakadent w odległości 295 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowska 35a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 238 m znajduje się Sklep SHOT Market, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 314 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska 35a w odległości 380 m znajduje się boisko / kort, w odległości 439 m znajduje się AVATAR Centrala Ruchu, w odległości 481 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023