Convector Development Spółka z o.o. logo

Convector Development Spółka z o.o.

Kraków, ul. Tuchowska 6B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Co robimy

Budujemy na terenie Krakowa mieszkania dla wymagających: atrakcyjne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, posiadające dopracowaną formę architektoniczną, dzięki czemu tworzą one wartość dodaną w swoim otoczeniu.

Możemy pochwalić się realizacją zarówno obiektów wielorodzinnych jak i zespołów budownictwa jednorodzinnego. Dzięki doskonałej organizacji i współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami wszystkie realizacje powstały terminowo.

Nasza misja

Chcemy sprostać wymaganiom ludzi przedsiębiorczych, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji i dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, aczkolwiek wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim.

Realizacja

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z najlepszymi zespołami architektonicznymi w Krakowie, a realizację powierzamy doświadczonym firmom budowlanym.

Oferujemy mieszkania i domy do wykończenia lub – na życzenie Klientów – w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień, w tym także w systemie “pod klucz”.

Działalność Publiczna

Naprawdę angażujemy się w to, co robimy. Dlatego aktywnie wspieramy działania środowisk gospodarczych, zmierzające do rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce.

Convector Development jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM).

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Convector Development Spółka z o.o. logo
Convector Development Spółka z o.o.
Kraków, ul. Tuchowska 6B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: