Convector Development Spółka z o.o. logo

Convector Development Spółka z o.o.

Kraków, ul. Tuchowska 6B
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Co robimy

Budujemy na terenie Krakowa mieszkania dla wymagających: atrakcyjne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, posiadające dopracowaną formę architektoniczną, dzięki czemu tworzą one wartość dodaną w swoim otoczeniu.

Możemy pochwalić się realizacją zarówno obiektów wielorodzinnych jak i zespołów budownictwa jednorodzinnego. Dzięki doskonałej organizacji i współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami wszystkie realizacje powstały terminowo.

Nasza misja

Chcemy sprostać wymaganiom ludzi przedsiębiorczych, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji i dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, aczkolwiek wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim.

Realizacja

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z najlepszymi zespołami architektonicznymi w Krakowie, a realizację powierzamy doświadczonym firmom budowlanym.

Oferujemy mieszkania i domy do wykończenia lub – na życzenie Klientów – w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień, w tym także w systemie “pod klucz”.

Działalność Publiczna

Naprawdę angażujemy się w to, co robimy. Dlatego aktywnie wspieramy działania środowisk gospodarczych, zmierzające do rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce.

Convector Development jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM).

Posiadamy w sprzedaży 35 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Lofthaus Zabłocie
  gotowe
  W inwestycji Lofthaus Zabłocie powstanie 147 mieszkań o metrażach od 26 do 128 m2, które zostaną rozmieszczone w dwóch segmentach czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z windami. Blisko 80% wszystkich lokali stanowią te najbardziej poszukiwane przez klientów typy mieszkań, czyli jednopokojowe, dwupokojowe i niewielkie trzypokojowe o powierzchni użytkowej do 50 m2. Miłośnicy sporych

  Lofthaus Zabłocie

  od 11 617 zł/m2
  ul. Kiełkowskiego 10 , Podgórze, Kraków(2.8 km od centrum)
  Convector Development Spółka z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Convector Development Spółka z o.o. logo
Convector Development Spółka z o.o.
Kraków, ul. Tuchowska 6B
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: