BADURY

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCOMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Ceny od: 5 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji BADURY dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1
2
78,42 m²
Parter
M14
2
47,49 m²
3
M16
2
47,35 m²
3
M2
3
72,26 m²
Parter
M12
3
64,85 m²
2
M7
4
82,34 m²
1
M11
4
82,34 m²
2
M13
4
80,81 m²
3
M15
4
67,55 m²
3

Opis Inwestycji

Na Wrocławskich Swojczycach, wśród istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej, powstaje niewielki czterokondygnacyjny budynek, z 16 mieszkaniami, w tym jedno i dwupoziomowymi o zróżnicowanej powierzchni. Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, dlatego zostały one zaprojektowane jako 2-, 3-, 4- pokojowe o metrażu od 40mkw do 82mkw. Mieszkania sytuowane będą od strony wschodniej i wschodnio-południowej oraz od strony zachodniej i zachodnio-południowej. Układ przestrzenny działki przewiduje rozdział na strefę półprywatną obejmującą ciąg komunikacyjny, miejsca postojowe, chodniki wewnętrzne oraz strefę prywatną obejmującą ogrody mieszkań parterowych.

Inwestycja BADURY znajduje się na Strachocinie, ul. Jerzego Badury 16 (7.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K..

Inwestycja BADURY jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji BADURY pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 47 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 do 78 m2 w cenie od 298 305 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 72 m2 w cenie od 395 584 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 82 m2 w cenie od 412 055 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 7 miejsc w garażach na parterze oraz 10 miejsc postojowych na zewnątrz.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 298 305 do 518 742 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 600 do 6 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji BADURY

Swojczyce to osiedle zlokalizowane we wschodniej części Wrocławia, które znane jest między innymi za sprawą rozległych terenów zielonych i licznych ścieżek rowerowych. W pobliżu osiedla znajdują się min. grobla Janowicko – Swojczycka, grobla Łaniewska, las Strachociński z rzeką Piskorną oraz kanał żeglugowy Odry. Można tutaj aktywnie spędzić czas lub odnaleźć spokój i ciszę, z daleka od miejskiego zgiełku. Dojazd rowerem do Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Można spróbować również wycieczki kajakiem po Odrze lub rowerem na pobliską Wyspę Opatowicką położoną tuż za malowniczą rzeką. Wszystkie te czynniki powodują, że miejsce to jest stworzone nie tylko do życia, ale również do wypoczynku. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się przystanki linii autobusowych oraz stacja kolei aglomeracyjnej łączące Swojczyce z głównymi węzłami komunikacyjnymi miasta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań. Gwarantujemy wsparcie i pomoc przy wyborze mieszkania na naszej inwestycji, tak aby spełniało ono wszelkie i niezbędne założone kryterium.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji BADURY znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w odległości 1450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Wojnów. Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa, w odległości 250 m znajduje się Na Wojnowie. Apteka, w odległości 1200 m znajduje się Wojnowska. Apteka. Jaroszewicz A., mgr farm..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Global Cash, w odległości 800 m znajduje się Szamka, w odległości 850 m znajduje się Restauracja Rodzinna Miki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Bodyfit. Fitness i wellness, w odległości 1150 m znajduje się Tercjak Marek. Zajęcia sportowe.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie