BADURY

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCOMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Ceny od: 6 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji BADURY dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M7
4
82,41 m²
1

Opis Inwestycji

Na Wrocławskich Swojczycach, wśród istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej, powstaje niewielki czterokondygnacyjny budynek, z 16 mieszkaniami, w tym jedno i dwupoziomowymi o zróżnicowanej powierzchni. Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, dlatego zostały one zaprojektowane jako 2-, 3-, 4- pokojowe o metrażu od 40mkw do 82mkw. Mieszkania sytuowane będą od strony wschodniej i wschodnio-południowej oraz od strony zachodniej i zachodnio-południowej. Układ przestrzenny działki przewiduje rozdział na strefę półprywatną obejmującą ciąg komunikacyjny, miejsca postojowe, chodniki wewnętrzne oraz strefę prywatną obejmującą ogrody mieszkań parterowych.

Inwestycja BADURY znajduje się na Strachocinie, ul. Jerzego Badury 16 (7.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K..

Inwestycja BADURY została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji BADURY pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 m2 w cenie od 519 183 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 7 miejsc w garażach na parterze oraz 10 miejsc postojowych na zewnątrz.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 519 183 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 300 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji BADURY

Swojczyce to osiedle zlokalizowane we wschodniej części Wrocławia, które znane jest między innymi za sprawą rozległych terenów zielonych i licznych ścieżek rowerowych. W pobliżu osiedla znajdują się min. grobla Janowicko – Swojczycka, grobla Łaniewska, las Strachociński z rzeką Piskorną oraz kanał żeglugowy Odry. Można tutaj aktywnie spędzić czas lub odnaleźć spokój i ciszę, z daleka od miejskiego zgiełku. Dojazd rowerem do Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Można spróbować również wycieczki kajakiem po Odrze lub rowerem na pobliską Wyspę Opatowicką położoną tuż za malowniczą rzeką. Wszystkie te czynniki powodują, że miejsce to jest stworzone nie tylko do życia, ale również do wypoczynku. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się przystanki linii autobusowych oraz stacja kolei aglomeracyjnej łączące Swojczyce z głównymi węzłami komunikacyjnymi miasta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań. Gwarantujemy wsparcie i pomoc przy wyborze mieszkania na naszej inwestycji, tak aby spełniało ono wszelkie i niezbędne założone kryterium.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji BADURY mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji BADURY znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niedziałkowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji BADURY znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Bajkowa Kraina" w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa w Strachocinie w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji BADURY jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji BADURY składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się ToMa Delikatesy, w odległości 210 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji BADURY w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 10.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie