Centrum Prusa Twins

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Prusa, oferowane bezpośrednio przez

Centrum Prusa A. Lenartowicz i J. Starownik sp. K.

Lublin, ul. Prusa 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1521 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Centrum Prusa Twins

5 zdjęć

Centrum Prusa Twins
Centrum Prusa Twins
Centrum Prusa Twins
Centrum Prusa Twins

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (12)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc) : zakup obowiązkowy

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W odpowiedzi na niespotykane zainteresowanie mieszkaniami przy ul. Bolesława Prusa w Lublinie, spółka Centrum Prusa Andrzej Lenartowicz i Jan Starownik spółka komandytowa dedykuje dla swoich klientów bliźniaczy projekt. W bezpośrednim sąsiedztwie domu studenta położonym przy ul. B.Prusa 8b, zlecono zaprojektowanie oraz wybudowanie budynku o nazwie „Twins”. Całość przedsięwzięcia zlecono znanemu lubelskiemu wykonawcy Edach sp. z o.o. sp.k.. W reakcji na oczekiwania rynku lubelskiego zespół architektów znanej lubelskiej Pracowni Architektonicznej AKM zaprojektował kameralny, nowoczesny budynek stanowiący bliźniaczą całość z już istniejącym akademikiem. W ofercie znaleźć można 36 funkcjonalnych mieszkań z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 33 do 53 m2.

Inwestycja Centrum Prusa Twins znajduje się w Lublinie, ul. Prusa 6 (1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Centrum Prusa A. Lenartowicz i J. Starownik sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Centrum Prusa Twins nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Centrum Prusa A. Lenartowicz i J. Starownik sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Budynek Centrum Prusa Twins to formuła siedmiu kondygnacji naziemnych na planie prostokąta, która zapewnia kameralną atmosferę z odczuwalnym akademickim klimatem. Zważywszy na położenie w sercu Lublina, obiekt stanowi jedno z najatrakcyjniejszych przedsięwzięć mieszkaniowych dedykowanych na lubelskim rynku nieruchomości. Obiekt uzupełniają dwie kondygnacje podziemne z zaprojektowanymi dwoma garażami i 36 miejscami postojowymi z dwoma niezależnymi zjazdami do każdej z kondygnacji. Dodatkowo w parterze budynku zaprojektowano dwa lokale usługowe o powierzchni odpowiednio 117m2 oraz 180 m2 . Inwestor zaprojektował również dla zainteresowanych 12 komórek lokatorskich, które umiejscowione zostały na kondygnacji -1, -2 w ilości 12 lokali.

Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do Śródmieścia miasta Lublin, przestrzeni akademickiej Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz części wydziałów Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Położenie „Twins” to bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta, Placu Litewskiego w przestrzeni kulturalnej oraz rozrywkowej Miasta Lublin. Jednocześnie wyjazd z budynku niemal bezpośrednio na al. Solidarności zapewnia opuszczenie Lublina w zaledwie 7 minut.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centrum Prusa Twins?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centrum Prusa Twins mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2561 metrów od inwestycji Centrum Prusa Twins znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lublin Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centrum Prusa Twins znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Prusa Twins znajduje się 96 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła Transportu Samochodowego I Logistyki w Lublinie w odległości 106 m, Policealna Szkoła Zawodowa Polski Związek Motorowy w Lublinie w odległości 115 m, Uniwersytet Medyczny w odległości 187 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centrum Prusa Twins jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w odległości 103 m, NZOZ Neuromed M. i M. Nastaj Sp. p. w odległości 107 m, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie w odległości 264 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centrum Prusa Twins składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 92 m znajduje się Żabka, w odległości 107 m znajduje się Biedronka, w odległości 246 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Prusa Twins w odległości 336 m znajduje się boisko / kort, w odległości 356 m znajduje się boisko / kort, w odległości 376 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 01.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: