Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Winnica

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szosa Lubicka, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Toruń, ul. Szosa Lubicka 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 927 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle WinnicaOsiedle Winnica

5 zdjęć

Osiedle Winnica
Osiedle Winnica
Osiedle Winnica
Osiedle Winnica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Winnica to miejsce w ścisłym centrum miasta, ale i blisko natury. W każdej chwili będziesz mógł odciąć się od zgiełku dnia powszedniego i udać się na spacer brzegiem Wisły.

Zawsze będziesz miał możliwość skorzystania z tego, co oferuje toruńska Starówka. Obiad, kawa, lody? Nic prostszego.

Dbamy nie tylko o jakość, ale i bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi mieszkańcy czuli się swobodnie oraz spokojnie.

Inwestycja Osiedle Winnica znajduje się w Toruniu, ul. Szosa Lubicka 4 (3.1 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Winnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Winnica nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Winnica?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Winnica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1076 metrów od inwestycji Osiedle Winnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Wschodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Winnica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Winnica znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła wyższa w odległości 348 m, Grupa Edukacyjna Menedżer w odległości 411 m, Grupa Edukacyjna Menedżer w odległości 421 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Winnica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NFZ w odległości 529 m, Jopa clinic w odległości 565 m, VerevkaDental w odległości 689 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Winnica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Interno - Podłogi drewniane, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, wykończenia wnętrz, w odległości 208 m znajduje się Żabka, w odległości 248 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Winnica w odległości 403 m znajduje się boisko / kort, w odległości 469 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 478 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.07.2017
Data aktualizacji: 27.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023