Osiedle Sielanka / Zbożowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 533 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Naturia(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Grasera (4.1 km od centrum Torunia)
  Osiedle Naturia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 35 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Budlex Sp. z o.o.
 • Osiedle Zielony Zakątek(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Łukasza Watzenrodego (4.3 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 6 150 brutto/m2
  Osiedle Zielony Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 40 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  eXhouse.pl
 • Osiedle Botanika - etap 2(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Strobanda 7, 9 (4.3 km od centrum Torunia)
  Osiedle Botanika - etap 2
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 27 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Posiadamy w sprzedaży dwa ostatnie lokale handlowe w budynku przy ul. Zbożowej 7. Bardzo dobra lokalizacja, przy wjeździe w ul. Zbożową od strony Szosy Chełmińskiej.Ponadto posiadamy w ofercie ostatnie mieszkania przy ul. Brzoskwioniowej. To idealne miejsce dla osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku, cenią ciszę, spokój, częsty wypoczynek na łonie natury. Ciekawa architektura budynków, nawiązująca swym wyglądem do niewielkich kamieniczek przyciąga nie tylko młode rodzinny z dziećmi, ale także bardziej dojrzałych i wymagających mieszkańców, szukających wytchnienia z dala od ruchliwych centrów, w pobliżu miejsc dających szansę na aktywny wypoczynek.Zalety lokalizacji:funkcjonalne układy mieszkańciekawa architekturaplac zabaw dla dzieciparking ogólnodostępny przed budynkiemw sąsiedztwie szkoła i przedszkoleswobodny dojazd komunikacją miejskąblisko poczta, bank, sklepyw pobliżu las - idealne miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych

Inwestycja Osiedle Sielanka / Zbożowa znajduje się w Toruniu, ul. Zbożowa (4.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Sielanka / Zbożowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrzosy I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstowa Nr 9 w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "WRZOSY" w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sielanka / Zbożowa w odległości 520 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 05.06.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie