Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Budziwojska 1

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Budziwojska, oferowane bezpośrednio przez

BS Deweloper Sp. z o. o.

Rzeszów, ul. Budziwojska 1

Budziwojska 1Budziwojska 1

8 zdjęć

Budziwojska 1
Budziwojska 1
Budziwojska 1
Budziwojska 1
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

41 - 90/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

3

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 60 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 8 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 10 obiektów sportowych, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (112 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 54 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 90 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budziwojska 1 dzięki doskonałemu położeniu w sąsiedztwie zespołu pałacowo parkowego w Tyczynie, łącząc w sobie spokojną zieloną okolicę z wygodną komunikacją z centrum miasta. Na terenie pałacowego kompleksu znajduje się mnóstwo zabytkowych obiektów, spacery uprzyjemni piękna fontanna, ogród różany, boiska sportowe, ścieżki dydaktyczno- przyrodnicze, malownicze alejki z ławeczkami pośród starodrzewia, a już wkrótce odpoczynek umili piękna nuta muzyczna dobiegająca z nowego amfiteatru. Idealne miejsce wypoczynku, aby odetchnąć od codzienności i oddać się w ręce szczęścia pośród natury.

Osiedle składa się tylko z 56 mieszkań z czego 7 to indywidualne szeregówki. Zaprojektowaliśmy mieszkania o różnym metrażu, tak aby każdy przyszły lokator mógł znaleźć powierzchnię dogodną dla siebie. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 2, 3 lub 4 pokojowe, w metrażach od 41 m2 do 90 m2. Mieszkania są ustawne, z wydzielonymi przestrzeniami na zabudowy meblowe, a także nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń okiennych z bezpośrednim wyjściem na przestronny balkon czy teren zielony. Dla niektórych budynków na poziomie 0, zaprojektowano wielostanowiskowe zadaszone miejsca parkingowe rodzinne co na pewno wpłynie na komfort mieszkania. Na terenie znajduje się 112 miejsc parkingowych co ułatwi pozostawienie własnego samochodu bądź samochodu gości mieszkańców. Wszystkie tereny zielone, oraz ogrody deszczowe zostały zaprojektowane z dużą starannością, aby o każdej porze roku były ozdobą osiedla.

Inwestycja Budziwojska 1 znajduje się w Rzeszowie, ul. Budziwojska 1 (0.1 km od Rzeszowa), jest realizowana przez BS Deweloper Sp. z o. o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Budziwojska 1 w sprzedaży są 54 nowe mieszkania o powierzchni od 41 do 90 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców BS Deweloper Sp. z o. o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (112 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Budziwojska 1?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budziwojska 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Budziwojska 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziwojska / Herbowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Budziwojska 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budziwojska 1 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w odległości 352 m, szkoła w odległości 518 m, Szkoła Podstawowej im. Stanisława Staszica w odległości 539 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Budziwojska 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Rehabilitacja Fizjomedica w odległości 572 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budziwojska 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka, w odległości 501 m znajduje się Supersam Marmax, w odległości 623 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budziwojska 1 w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.11.2023
Data aktualizacji: 17.05.2024
BS Deweloper Sp. z o. o. logo

BS Deweloper Sp. z o. o.

Adres biura sprzedaży:

ul. płk. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023