Steam Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bryksy

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 255 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Steam Park etap II (7 m dalej)

Inwestycja Steam Park etap II znajduje się na Starym Mieście, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Bryksy. Inwestycja Steam Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 234 lokale mieszkalne o powierzchniach od 30 do 34 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Stare Miasto, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 11 800 zł/m2

Inwestycja polecana

Steam Park etap II
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 30 - 34 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2
Bryksy
Mieszkania spełniające kryteria

Rakowicka 8 (749 m dalej)

Inwestycja Rakowicka 8 znajduje się na Grzegórzkach, ul. Rakowicka 8 (0,5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Widok Development sp. z o.o.. Inwestycja Rakowicka 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 80 do 176 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Grzegórzki, ul. Rakowicka 8 (0,5 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Rakowicka 8
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 80 - 176 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Widok Development sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

29. Aleja (762 m dalej)

Inwestycja 29. Aleja znajduje się na Starym Mieście, al. 29 listopada (1,6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa BUMA. Inwestycja 29. Aleja jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 210 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Stare Miasto, al. 29 listopada (1,6 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 7 300 zł/m2

Inwestycja polecana

29. Aleja
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 67
 • Powierzchnia: 31 - 92 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Grupa BUMA
Mieszkania spełniające kryteria
Steam Park

STEAM PARK - apartament z tarasem w centrum miasta!

STEM PARK otwiera przed Tobą nowe, wspaniałe możliwości. Przy ulicy Rakowickiej, w sercu pięknego Krakowa, czeka na Ciebie atrakcyjny apartament o pow. 106 m2 z wygodnym, ponad 90-metrowym tarasem i niepowtarzalnym widokiem. Za mało? Istnieje możliwość powiększenia apartamentu o dodatkowe 33m2.

Ponad 100-metrowa powierzchnia otwiera przed swoim właścicielem nieograniczone wręcz możliwości aranżacji. Stwarza przestrzeń, na której swobodnie można rozwinąć skrzydła i czuć się jak w domu. Pozwala odetchnąć pełną piersią i robić to, na co w danej chwili ma się ochotę. STEAM PARK to wolność. To tu odnajdziesz balans pomiędzy wielkomiejskim zgiełkiem i spokojnym oddechem po całym tygodniu zmagań z rzeczywistością.

STEAM PARK to niezwykłe połączenie doskonałej lokalizacji z dbałością o naturalny mikroklimat. W zielonym otoczeniu ekosystemu historycznych Rakowic firma Bryksy zaprojektowała miejsce wyjątkowe, w którym szybko się zadomowisz.

Inwestycja Steam Park znajduje się na Starym Mieście, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Bryksy.

Inwestycja Steam Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań . Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Steam Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 8 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bryksy przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Steam Park

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79. W odległości 150 metrów od inwestycji Steam Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rakowicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Steam Park znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Kangurowe Przedszkole" w odległości 550 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w odległości 550 m, Samorządowe Przedszkole Nr 139 w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m ANNA. APTEKA, w odległości 500 m IDZIK A., BIAŁAS S. APTEKA PRYWATNA SP.J., w odległości 750 m SAVIMA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 200 m, Restauracja Przy Rogatce w odległości 350 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: TENISKRAKÓW w odległości 550 m, Relax Body Club w odległości 1 250 m, Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 12 kwietnia 2017 10:27

Data aktualizacji: 18 kwietnia 2019 12:44

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Bryksy

Krakowscy deweloperzy już rozpoczęli sezon targów

Krakowscy deweloperzy już rozpoczęli sezon targów