Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Barska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Barska, oferowane bezpośrednio przez

BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Barska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja BarskaRezydencja Barska

6 zdjęć

Rezydencja Barska
Rezydencja Barska
Rezydencja Barska
Rezydencja Barska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 267 do 279 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja Barska to nowoczesna, a przy tym kameralna inwestycja zlokalizowana w doskonałym miejscu – na starej Ochocie, u zbiegu ulic Barskiej i Białobrzeskiej. Prestiżowa lokalizacja, stylowa architektura i wnętrza inspirowane najnowszymi trendami światowego designu.

Inwestycja Rezydencja Barska znajduje się na Starej Ochocie, ul. Barska 26 (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Barska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Barska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Barska?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Barska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 146 metrów od inwestycji Rezydencja Barska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hala Kopińska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Barska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Barska znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w odległości 81 m, szkoła w odległości 96 m, szkoła w odległości 101 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Barska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 39 m, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w odległości 39 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 64 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Barska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 22 m znajduje się Gorąco Polecam, w odległości 70 m znajduje się Hala Kopińska, w odległości 164 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Barska w odległości 136 m znajduje się boisko / kort, w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 149 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 09.06.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023